24/7 İletişim +905437872917

Aberdeen’den Loch Ness ve Yaylaları 1 Günlük Turu

Efsanevi canavarlar, mistik duran taşlar ve tarih değiştiren savaşlar: Bu tur bir gün içinde İskoç Dağlıklarını görmenin en iyi yoludur. Bir minibüsün konforunda ve uzman rehberinizle bu heyecan verici turda Loch Ness ve Yaylaları görün.

Aberdeen’den Loch Ness ve Yaylaları 1 Günlük Turu

Öne çıkanlar
  • Mercedes minibüsünün konforunda rahatlayın
  • Loch Ness’de isteğe bağlı bir tekne yolculuğunun keyfini çıkarın
  • Antik Clava Cairns bölgesini keşfedin
  • Culloden Savaş Alanı’nın tarihi bölgesine tanık olun
Tam açıklama
Turunuz Aberdeen’den ayrılıyor ve doğrudan ‘Dünya Viski Başkenti’ Dufftown’a gidiyor. Ne yazık ki sabahları Glenfiddich Distillery’deki viskiyi tatmak için çok erken, ancak ikonik sitenin fotoğrafını çekmek ve bir kahve içmek için zamanınız var.

Speyside’ın kalbinden geçin ve seyahat günü rehberiniz aracılığıyla rezervasyon yapabileceğiniz isteğe bağlı bir tekne turu için Loch Ness’e gelin. Gemideki, en geniş ve en derin kısımdan geçerek Urquhart Şatosu’nun güzel manzarasını seyrediyorsunuz. Karada tekrar geri döndüğünüzde, Clava Cairns’te geçmişe derinlemesine seyahat etme zamanı geldi. Bu yer muhteşem bir yeşil koruda yer almaktadır ve iyi korunmuş eski mezar mezarlarına sahiptir. Hatta bu noktanın Outlander’ın Craigh na Dun için ilham kaynağı olduğunu bile söylüyorlar.

Bunu, son Jacobite Rising’in yeri olan Culloden Battlefield’a yaptığınız bir yolculukla takip edebilirsiniz. İskoçya tarihini perspektif içine sokan ürkütücü, düz, trajik bir manzara. Buradaki interaktif sergi merkezi her şeyi hayata geçiriyor. Aberdeen’e 8: 00’e varmadan önce, muhteşem Cairngorms Ulusal Parkı içinde rahat bir mola verin.

Neler dahil?
  • 16 kişilik Mercedes minibüs ile ulaşım
  • Deneyimli bir sürücünün / rehberin hizmetleri
Hariç olanlar
  • Cazibe merkezlerine giriş
  • Yemekler ve içecekler
  • Teşekkürler (isteğe bağlı)

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *