24/7 İletişim +905437872917

Akşam Yemeği Deneyimi ile Kardan Adam Dünya

Ice Restaurant’ın eşsiz atmosferinde seçtiğiniz üç çeşit lezzetli bir akşam yemeği menüsünde kendinizi şımartın. Ice Bar’da hoşgeldin içeceğinin tadını çıkarın ve kışın eğlenmek için Snowman World Winter Zone’a erişin.

Akşam Yemeği Deneyimi ile Kardan Adam Dünya

Öne çıkanlar
  • Lezzetli bir üç çeşit akşam yemeği menüsünün tadını çıkarın
  • Buzdan yapılmış bir restoranın eşsiz ortamında yemek yiyin
  • Ice Bar’da hoşgeldin içeceğinin tadını çıkarın
Tam açıklama
Otele varışta, Ice Bar’da bir hoşgeldin içeceğinin tadını çıkarın. Ice Bar’ın buzlu havasını kelimenin tam anlamıyla büyük iglodaki tavandan tavana kadar ulaşır. Bu barda her şey kar ve buzdan yapılır.

Buz bardaklarından servis edilen özel içeceklerden yudumlarken, çarpıcı buz heykellerine hayran kalacaksınız. Barın sanat galerisi çarpıcı kar ve buzdan oyulmuş hayvan figürleri ve hikaye karakterleriyle doludur.

Hoşgeldin içeceğinden sonra, üç çeşit lezzetli bir akşam yemeği menüsünün tadını çıkarın. Ice Restaurant’ın eşsiz atmosferinde sunulan Wild Lapland menüsü, Arctic Sea menüsü veya Nordic Nature menüsü arasından seçim yapabilirsiniz.

Neler dahil?
  • Ice Bar’da hoşgeldin içeceği
  • Ice Restaurant’ta 3 çeşitli akşam yemeği
Hariç olanlar
  • Kardan Adam Kış Bölgesinde Aktiviteler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *