24/7 İletişim +905437872917

Aran Adaları ve Uçurumlar Gezisi

Inis Oirr harikalarını ve Moher Kayalıkları’nı deneyimleyin. Yukarıdan ve aşağıdan uçurumları tecrübe edin, uçurumların arasında gezin ve Aran Adaları’nın en küçüğü İnis Oirr’i keşfedin.

Aran Adaları ve Uçurumlar Gezisi

Öne çıkanlar
  • Aran Adaları’nın en küçük ve en bozulmamış Inis Oirr’in olağanüstü güzelliğini ziyaret edin
  • Moher Kayalıkları’nı aşağıdan ve yukarıdan tecrübe edin
  • Daha önce hiç olmadığı gibi Aran Adaları ve Moher Kayalıkları’nın tadını çıkarın
Tam açıklama
Güneye Vahşi Atlantik Yolu boyunca ve ay benzeri Burren bölgesine yönlendirileceksiniz. Oradan, Aran Adaları’nın en küçük ve en canlı olanı Inisheer’e (Inis Oirr) giden feribota bineceğiniz pitoresk balıkçı köyü Doolin’e gideceksiniz.

Antik kiliselere ve kalelere ev sahipliği yapan Inisheer’i, Irelands’ın en güzel plajlarından, deniz fenerlerinden, gemi enkazlarından ve çeşitli kafe ve barlardan birini keşfedin. Bir midilli ve at arabası alabilir, bisiklet kiralayabilir veya köy yollarında dolaşabilirsiniz. Rehberli dönüş yolculuğunuzda, 214m yüksekliğindeki 8km uzunluğundaki kayalıkları uçuruma sokan muhteşem bir yolculuk olan Moher Kayalıkları’nın eteklerinde gezin.

Doolin’e döndükten sonra, turun bir sonraki ayağına başlamadan önce doyurucu bir öğle yemeği için mola verebileceksiniz – kayalıkların tepesine! Kayalıklara ve eko-duyarlı ziyaretçi merkezine ücretsiz giriş alacaksınız. Uçurum kenarı boyunca bir gezintiye çıkın ve her şeyin yukarıdan ne kadar küçük göründüğünü düşünün! Kayalıklardan ayrıldıktan sonra, sahil yolundan eve döneceksiniz. Ballyreen’deki Burren’de yürüyebileceğiniz çarpıcı Baby Cliffs’de son bir duraklamadan önce Wild Atlantic Way’i takip edin. Galway’deki dönüş süresi yaklaşık. AKŞAM 7:30.

Neler dahil?
  • Otobüs turu
  • Feribot ücreti
  • Moher Kayalıkları giriş ücreti
  • İngilizce canlı rehber
Hariç olanlar
  • Gıda
  • İçecek

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *