24/7 İletişim +905437872917

Belgrad: Lokal ile Özel Karşılama Turu

Bu turlarla, gördüğünüz yerlerde olduğu gibi, seyahat ettiğiniz insanları tanımak için yolunuzu değiştirin.

Belgrad: Lokal ile Özel Karşılama Turu

Öne çıkanlar
 • Belgrad’ı tutkulu yerli halkın gözünden tanıyın
 • Yalnızca yer değil, dost canlısı insanlarla seyahat edin
 • Şehrin birçok ipucu ve püf noktası ve en iyi korunan sırları hakkında bilgi edinin
Tam açıklama
Şehri tutkuyla çevreleyen ve seyahatinizden en iyi şekilde faydalanmanıza yardımcı olacak tüm ipuçlarını ve püf noktalarını paylaşmaya istekli dostu bir şehirle şehri keşfedin. Mahalleyi tanımak, yemek yiyebileceğiniz en iyi yemek yerleri ve bakkaliye alışveriş yapmak, bulmanızın en kolay yolları ve kaçırmış olabileceğiniz gizli mücevherler hakkında bilgi almak için kalıp kalın. Tur bittikten sonra, şehrin gezinmesinde daha rahat hissedeceksiniz ve konaklamanızdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için gereken tüm bilgilere sahip olduğunuzdan eminiz.

Rezervasyonunuz alındığında, toplantı yeri ve saati, dil ve iletişim bilgileriniz gibi tur için tüm ayrıntıları onaylamak için sizinle iletişime geçileceksiniz. Buna ek olarak, sizi daha yakından tanımak için bazı başka sorular da sorulacaktır. Doğru yerel, ilgi alanlarınıza göre seçilecek. Her bir tur tamamen özelleştirildi, böylece toplantı yerini, başlangıç ​​saatini ve tercih ettiğiniz uzunluğu seçebilirsiniz (minimum: 2 saat). Yürüyüş turu sırasında, şehir etrafında dolaşmak için toplu taşıma araçlarını veya taksileri alma seçeneğiniz olacaktır (masrafınız pahalıdır).

Yerel rehberler, kendi şehirleri hakkında tutkulu ve gezginlerle tanışmayı ve şehirleri hakkında sevdiklerini paylaşmayı seven yerlilerdir. Profesyonel tur rehberleri değiller ve bu turları aralıklarla yapıyorlar, ki bu onların ev şehirleri etrafında gösteri yapacak bir arkadaşına sahip olmak gibi otantik ve kişisel bir deneyim sunuyor. Yerel rehberinizle yapılan görüşmelerde, şehirde yaşamanın nasıl bir şey olduğunu öğrenirsiniz, kültürel farklılıklar, yerel etkinlikler ve siyaset hakkında bilgi edinebilir ve birbirinizle kişisel düzeyde tanışırsınız. Bu tecrübe ile, sadece şehirden geçmeyeceksin, onun bir parçası olacaksın.

Neler dahil?
 • Yerel rehber
 • Özelleştirilmiş özel yürüyüş turu
Hariç olanlar
 • Giriş bedeli
 • Kişisel giderler
 • İpuçları ve armağanlar
 • İsteğe bağlı etkinlik masrafları
 • Yemekler ve içecekler
 • Şehrin çevresindeki ulaşım (araba ile nakliye dahil değildir)

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *