24/7 İletişim +905437872917

Belgrad: Oldtimer Otomobilinde Özel Gezi Turu

Belgrad’da seyahat edin, sizi bir devlet başkanı gibi hissetmenizi sağlayacak şık bir eski arabada gezin. Profesyonel şoförünüz ve rehberinizle çevrenizi öğrenirken Belgrad sokaklarında dolaşacaksınız.

Belgrad: Oldtimer Otomobilinde Özel Gezi Turu

Öne çıkanlar
  • Bir eski çağda gezerken 20. yüzyılın ruhunu yaşayın
  • Belgrad Eski Kentini ve Yeni Belgrad’ı keşfedin
  • Balkanlar’daki en büyük Ortodoks tapınağı olan St. Sava Tapınağı’nı ziyaret edin
Tam açıklama
Turunuz Belgrad’daki otelinizden 17: 00’da başlıyor, bu noktada Eski Kent’i ve popüler turistik yerlerini keşfetmek için yola çıkacaksınız. Belgrad’da basitçe “?” Adı verilen Başmelek St. Michael Kilisesi (Saborna Crkva), Prenses Ljubica’nın ikametgahı ve en eski kafana (bistro) ile karşılaşacaksınız.

Tur daha sonra Branko Köprüsü’nden Yeni Belgrad’a devam ediyor ve burada Sırbistan Sarayı ve Belgrad Arena’yı göreceksiniz. Ada Köprüsü’nü geçtikten sonra, fotoğraf çekmek için kısa bir mola vereceğiniz Yugoslavya Müzesi’ne devam edeceksiniz.

Geziniz daha sonra Balkanlar’daki en büyük Ortodoks kilisesi olan St. Sava Tapınağı’na devam ediyor. Kısa bir yürüyüşten sonra, yaklaşık 7: 00’de otelinize dönmeden önce, Slavija Meydanı, Nemanjina Caddesi, Terazije ve Cumhuriyet Meydanı’na doğru yolculuğunuza devam edeceksiniz.

Neler dahil?
  • Oldtimer arabada tur
Hariç olanlar
  • Giriş ücretleri (isteğe bağlı)
  • Kişisel giderler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *