24/7 İletişim +905437872917

Belgrad: Zanaat Bira Turu

Birkaç bira fabrikasını ziyaret ederek ve çeşitli biraların lezzetlerini ve aromalarını keşfederek yeni bir Belgrad hissi keşfedin.

Belgrad: Zanaat Bira Turu

Öne çıkanlar
  • Yerel bira üreticilerinin Sırp zanaat biraları hakkında bilgi edinin
  • 7 farklı zanaat birayı tadın
  • 3 farklı bira fabrikasını ziyaret edin ve yerel biralar hakkında birçok ilginç hikaye duyun
Tam açıklama

Sırbistan, brendi ve şarap severlerin ülkesi olarak bilinir, ancak iyi biranın sevgisi de Sırp halkının karakteristik özelliğidir. Sadece son birkaç yılda gittikçe daha fazla bira fabrikası değil, birçok genç üretici de alışılmadık bira türleri başlattı. Olağanüstü lezzet kombinasyonları bira tüketimi deneyiminizi özel ve unutulmaz kılacak. Bu yeni lezzetlerin bazıları zaten tanınır hale geldi ve siz de onu seveceksiniz.

Turda, 3 farklı bira fabrikasını ziyaret edecek, bira fabrikasıyla tanışacak ve bira yapımını öğrenecek, 7 farklı yerel bira tadacak ve hepimizin çok sevdiği bu özel içki hakkında ilginç hikayeler duyacaksınız.

Neler dahil?
  • 7 farklı zanaat bira tadımı

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *