24/7 İletişim +905437872917

Belgrad’dan: Naif Sanat – Kovačica

Saf sanat tabloları ve geleneksel el sanatlarıyla dünya çapında ün kazandıran pitoresk bir köyü ziyaret edin. El yapımı telli çalgılar yapma teknikleri hakkında bilgi edinin.

Belgrad’dan: Naif Sanat – Kovačica

Öne çıkanlar
  • Naive Art Gallery’deki naif sanat resimlerine hayran kalın
  • El yapımı telli çalgıların gösterimi ile kemancı atölyesini ziyaret edin.
  • Saf ressamların eserlerine hayran kalan birçok ünlü tarafından ziyaret edilen ilginç köyü keşfedin
Tam açıklama
Belgrad’ın kuzeyinde bulunan pitoresk Kovacica köyünü ziyaret edin. Bu köyde yaşayan ulusal azınlıklar, naif sanat tabloları ve geleneksel el sanatları ile dünyaca ünlendi. Naif Sanat Galerisi 1955’te açıldı. Galeriden sonra sanatçıların atölyelerini ziyaret edin.
En iyi naif sanat resimlerinden ve hediyelik eşyalardan bazılarını satın alma şansına sahip olacaksınız.

Yıllar geçtikçe pek çok uluslararası ünlü, sanatçılarla tanışmak ve Francois Mitterrand, Pele, aktörler Ursula Andres, Franco Nero, Alain Delon, Kral Juan Carlos, Mstislav Rostropovich ve Rolling Stones da dahil olmak üzere çalışmalarına hayran kalmak için Kovacica’yı ziyaret etti.

Jan Nemcek, el yapımı kemanlarla tanınan ünlü telli çalgılar üreticisidir. Bu atölyeyi ziyaret ederken el yapımı telli çalgıların teknikleri hakkında bilgi edinin.

Neler dahil?
  • İngilizce konuşan rehber
  • Ulaştırma
  • Galeriye giriş ücreti
  • İçecek içecek

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *