24/7 İletişim +905437872917

Belgrad’dan Zagreb’e Günlük Gezi

18. ve 19. yüzyılın Avusturya-Macaristan mimarisinin ve kaba sosyalist yapıların bir karışımı ile, Zagreb’e rahatça ulaşın ve Hırvatistan’ın başkentini keşfedin.

Belgrad’dan Zagreb’e Günlük Gezi

Öne çıkanlar
  • Zagreb’in tam günlük gezisinde Hırvatistan’ın tadına bakın
  • Pitoresk kırsal bölgede seyahat edin
  • Kişiye özel yürüyüş turunuz sırasında Zagreb’in görülecek yerleri hakkında rehberinizden bilgi edinin.
  • Gezinmek, alışveriş yapmak ve öğle yemeğinin tadını çıkarmak için boş zamanınız var
Tam açıklama
Belgrad’daki konaklamanızdan 07:00 civarında alın. Arkanıza yaslanın ve sınırı geçerken Hırvatistan’ın güzel manzaralarının tadını çıkarın. 09:00 ile 20 dakika arasında kahve ve kek için 20 dakikalık bir ara verin (kendi pahasına). Dört buçuk saat sonra Zagreb’e var.

Saat 11: 30’da rehberinizle tanışın ve Zagreb sokaklarında rehberli bir yürüyüşe çıkın. Tarih, efsaneler ve bir zamanlar burada olan savaşları öğrenin. 19. yüzyılın ortalarından itibaren valiye adanmış olan Ban Jelacic Meydanı’nı ziyaret edin. Sırplığı feshetti ve Hırvat Parlamentosu için ilk seçimleri başlattı. Bilgilendirici kılavuzunuzdan yapılan yorumları içeren Katedral, Taş Kapı, San Marco Kilisesi, Zrinjevac ve daha birçok ilgi çekici yeri görmek için Tkalciceva Caddesi’ne devam edin. Merak etmekten çekinmeyin ve iki Kaptol ve Gradec şehrinin birleşmesi ve uyuyan bir ejderha tarafından güvence altına alınan Zagreb’deki gizli altın efsaneleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin.

Öğleden sonra saat 2.00 civarında olan gezi turundan sonra, öğle yemeği ve Zagreb’i kendiniz keşfetmek için boş zamanın tadını çıkarın. Belgrad’daki konaklama yerinize geri dönmek için saat 17: 00’ye dönün. Yarım dinlenmenin tadını çıkarın ve akşam 9: 30’dan sonra Belgrad’a dönmeyi bekleyin.

Neler dahil?
  • Samimi ve profesyonel bir sürücü
  • Uzman bir rehberle Zagreb şehir turu
  • Özel araçla taşıma
  • Konaklama yerinizde teslim alma ve teslim alma
Hariç olanlar
  • Yiyecek ya da içecek

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *