24/7 İletişim +905437872917

Budapeşte: E-Bike Rehberli Tur ve Kale Tepesi

Rehberli bir E-bisiklet turu ile Budapeşte şehrini keşfedin. Kale Tepesi’nden şehrin pitoresk manzaralarını seyredin ve Tuna nehri kenarında gezintiye çıkın. Andrassy Bulvarı’na inin ve Aziz Stephen Bazilikası’nın mimarisine hayran kalın.

Budapeşte: E-Bike Rehberli Tur ve Kale Tepesi

Öne çıkanlar
  • Kale Tepesi’nin nefes kesen manzaralarını tecrübe edin
  • Tuna Nehri ve Andrassy Bulvarı boyunca gezintiye çıkın
  • Margaret Adası’nda mola ver
  • Aziz Stephen Bazilikası ve Macar Devlet Opera Binası
Tam açıklama
E-bisiklet ile Budapeşte’nin güzel şehrini mümkün olan en rahat şekilde keşfedin. Şehrin en ünlü yerlerinden bazılarına yerel, hevesli rehberinizi takip edin ve her konum hakkında ilginç gerçekleri öğrenin.

Bisikletinizi Zincirli Köprü’ye taşıyın ve şehrin muhteşem manzaralarını seyredebileceğiniz muhteşem Kale Tepesi’ne çıkın. Tuna’ya inin ve ünlü nehrin yanında yolculuk yapın. Macaristan Parlamento Binası’nı ziyaret etmeden önce Margaret Adası’nda biraz zaman geçirin.

Özgürlük Meydanı’na seyahat edin ve Aziz Stephen Bazilikası’na hayranlıkla bakın. Andrassy Bulvarı’na inin ve Macaristan Devlet Opera Binası’nı ve Terör Evi’ni yol boyunca izleyin. Turunuzu Budapeşte’deki en büyük meydanlardan biri olan Hősök tere’de sonlandırın ve ofise dönmeden önce City Park’ta biraz zaman geçirin.

Neler dahil?
  • Bisiklet kiralama
  • Su
Hariç olanlar
  • Teşekkürler (isteğe bağlı)

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *