24/7 İletişim +905437872917

Budapeşte Havaalanı: Özel Transfer

Varışta veya Budapeşte Havalimanı’ndan kalkışta güvenilmez taksilerden kaçının ve doğrudan şehir merkezindeki konaklama yerinize özel bir transfer için rezervasyon yapın ya da tam tersi. İngilizce konuşan sürücülerin iç bilgisinden yararlanın.

Budapeşte Havaalanı: Özel Transfer

Öne çıkanlar
  • Budapeşte Havalimanı’ndan gelişinizden veya kalkışınızdan endişelenmeyin.
  • Konforlu minibüs veya sedan ile özel varış veya kalkış transferinin tadını çıkarın
  • İngilizce konuşan sürücüden içeriden ipuçları alın
Tam açıklama
Şehir merkezindeki konaklamanız için özel havalimanı transferi ile Budapeşte’ye yapacağınız yolculuğun başlangıcından veya bitmesinden endişe edin. Toplu taşıma sistemini ağır çantalarla seyretmenin ve size özel minibüs veya sedan ile seyahat etmekten kaçının.

Budapeşte Liszt Ferenc Uluslararası Havaalanı’na varışta İngilizce konuşan bir sürücüden samimi bir karşılama alın. Yol boyunca ek duraklara gerek kalmadan sizi doğrudan şehir merkezindeki konaklamanıza götürmeyi bekliyor olacaklar. Ayrıca, konaklamanız boyunca size yardımcı olacak yolculuk sırasında şehir ve turistik yerler hakkında temel bilgiler sağlayabilirler.

Transferler ayrıca kalkış uçuşları için kullanılabilir veya hem varış hem de kalkış için 2 yönlü transfer olarak rezerve edilebilir.

Neler dahil?
  • Özel havaalanı transferi veya 2 yönlü transfer
  • İngilizce konuşan sürücü
  • şehir hakkında temel bilgiler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *