24/7 İletişim +905437872917

Budapeşte Hop-On Hop-Off 48-Saat Turu Paketi

hop-on hop-off otobüse 2 gezi güzergah 48 saat biletle boş Budapeşte keşfi. Buda Kalesi, cruise Tuna panoramik manzaralar yakalamak ve canlı İngilizce konuşan rehber yolculuk anlatıyor ederken tarihi yerler ziyaret edin.

Budapeşte Hop-On Hop-Off 48-Saat Turu Paketi

Öne çıkanlar
 • Kendi hızınızda Budapeşte’nin tarihi kenti görmek
 • Eğer rehber canlı anlatım keyfini Tuna Nehri seyir
 • şehir Budapeşte NIKA Restaurant’ta gulaş çorbası keyfini çıkarın
 • Buda tepeler ve Buda Kalesi panoramik görüşlerini almak
 • Mümkün olduğu şehir gibi görmek için yeşil veya pembe güzergah boyunca Ride
 • Neo-Rönesans mimarisi ile Devlet Opera House ziyaret
 • Ünlü Castle District, 3 kilise ve 6 müzelere ev Wonder
Tam açıklama
Buda ve Peşte keşfetmek 2 tam gün geçirmek: 2 kasaba çok güzel, onları bir araya koymak! Budapeşte regally kudretli Tuna her iki tarafına başkanlık muhteşem bir şehir “Doğu Paris’i” olduğunu ve bu 48 saatlik hop-on hop-off gezi turuna hepsini görebilirsiniz.

Bu bilet ile üstü açık bazıları canlı hop-on ve hop-off otobüsler, kentin 2 gezi yolları erişebilirsiniz. Tam bir 48 saat boyunca pembe ve yeşil devreleri, hem üzerinde geçiş kullanabilirsiniz.

pembe rota Elizabeth Köprüsü Margaret Köprüsü güçlü mavi nehir set boyunca Buda tepeler ve sürücüleri özellikleri 1 saatlik gidiş dönüş olduğunu. Yol boyunca, eğlence de Budapeşte keşfetmek için, 10 duraklarından biri hop off seçebilirsiniz.

Geri karada, yeşil rota erişebilir ve Opera Binası, New York Palace ve Castle District keşfedebilirsiniz. bilgisayarlı kulaklık 25 farklı dilde bilgi sunarken Canlı kılavuzları, İngilizce bir yorum vermek.

Üstü açık otobüsler güneş şehri görmek için mükemmel bir yoldur ve kullanımı hasır şapkalar ile donatılmıştır. Beklenmeyen yağmur durumunda, otobüsler de yağmurluklar sağlayacaktır. Eğer bir manzara kaçırmayın böylece arada, kapalı otobüs panoramik pencereler vardır.

Istediğiniz gibi 2 yolları arasında hop ve 48 saatlik süre içinde kendi programına göre nehir gezisi alabilir. 10:45 arasında 30 dakikalık ve 1 saat süren programları üzerinde çalışan otobüsler ve yolculukları ile – 20:45 her saat, gerçekten mükemmel bilet.

(: -: 13:00, 14:30, 17:00, 18:30 31 Mart 1 Kasım kış aylarında tekne planı şudur)

Bir ekstra özel add-on, bilet de ücretsiz gulaş ve bira yanı sıra 20 ila% 30 indirim seçme alışveriş ve yemek deneyimleri tasarruf içeren bir indirim kitapçık size davranır olarak.

Neler dahil?
 • 3 rotaya 48 saatlik bilet
 • 48 saat içinde sınırsız seyir
 • Yürüyüş turu
 • Gulaş çorbası ve bira
 • 20-60’a varan indirimlerle bonus kitapçığı

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *