24/7 İletişim +905437872917

Budapeşte: İspanyolca Yahudi Mahallesi Yürüyüş Turu

Yahudi topluluğunun, İspanyolca konuşulan bir rehber eşliğinde, Yahudi Mahallesi’nin bir yürüyüş turunda Budapeşte’de bıraktığı derin işareti öğrenin. Avrupa’nın en güzel sinagoglarından bazılarını ve daha fazlasını görün.

Budapeşte: İspanyolca Yahudi Mahallesi Yürüyüş Turu

Öne çıkanlar
  • Macar Yahudi topluluğunun tarihini ve kültürel mirasını öğrenin
  • Budapeşte’nin mimari hazinelerini ve sinagoglarını keşfedin
  • Yahudi gelenekleri ve gelenekleri hakkında ilginç gerçekleri duymak
Tam açıklama
İspanyolca konuşan bir rehber ile Budapeşte’nin en önemli bölgelerinden birini keşfedin ve eski Yahudi Mahallesi’nde gezinin. Macar Yahudi topluluğu ve etkileyici kültürel mirası hakkında bilgi edinin.

Kahramanlar Tapınağı, Yahudi Müzesi, Dürüstler Bahçesi, Yahudi Mezarlığı ve sembolik Hayat Ağacı ile Raoul Wallenberg Soykırım Anıtı Parkı’nın muhteşem kompleksi tamamladığı Dohany Sokağı Büyük Sinagogu gibi en sembolik sinagogları ziyaret edin.

Kazinczy Sokağı Ortodoks Sinagogu ve ritüel hamamlarının arındırma eylemi olarak gerçekleştirildiği bir mikve ile yürüyün. 2. Dünya Savaşı günlerine geri taşınmalı ve Yahudilerin Holokost sırasında yaşamak zorunda kaldıkları getto hakkında üzücü öyküleri dinleyin.

Yahudi gelenekleri ve gelenekleri hakkında meraklı şeyleri öğrenin, kosher yiyeceğinin ne olduğunu keşfedin ve mahallenin Bölge VII’ye nasıl evrildiğini öğrenin.

Neler dahil?
  • İspanyolca konuşan rehber
Hariç olanlar
  • Yemekler ve içecekler
  • Anıtlara giriş

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *