24/7 İletişim +905437872917

Budapeşte: Macar Dansı Performansı ve Tuna Gecesi Gezisi

Macaristan halk kültürlerini tecrübe edin ve Budapeşte’nin simgesel yapıtlarını gece boyunca aydınlatan 3 saatlik bir turda bir araya getirin. Macar müzik ve dansına ait 90 dakikalık folklor gösterisi izleyin. Sonra, Tuna nehrinde seyahate çıkarken…

Budapeşte: Macar Dansı Performansı ve Tuna Gecesi Gezisi

Öne çıkanlar
  • Macaristan Devlet Halk Topluluğu dahil olmak üzere üç en iyi topluluk tarafından profesyonel bir Macar halk dansı performansı izleyin.
  • Çarpıcı bir gece seyirinde geceleri Budapeşte’ye bakabilirsiniz.
  • Budapeşte’nin gece panoramasına hayranlıkla bakarken içkinizin tadını çıkarın
Tam açıklama
Geleneksel Macar halk dansları performansıyla başlayan, unutulmaz bir gece yolculuğuyla başlayıp, Budapeşte’nin aydınlatılmış manzaralarının keyfini çıkarabileceğiniz, Budapeşte’de bir akşam programının keyfini çıkarın.

Macar halk dansları Macaristan’da yüksek sanat olarak kabul edilir ve huşu uyandıran dansçılar halk dansları için kolejde profesyonel olarak eğitilir. Macar Devlet Halk Topluluğu, Tuna Halk Topluluğu ve Macar Halk Topluluğu, en iyi ve en tanınmış profesyonel halk topluluklarından üçü olup yurtiçi ve yurtdışında performans sergiliyorlar.

Tüm 3 topluluk 30 sanatçıdan oluşuyor ve koreografi otantik danslara dayanıyor ve bazıları yüzlerce yıl öncesine dayanıyor. Gerçekleştirilen danslar sayesinde, Macaristan’ın müzik, dans, kültür ve kostüm mirasından ve Macaristan’da yaşadığı alanlardan birine sahip olacaksınız.

Performansın ardından bir ev sahibi veya hostes, sizi canlı müzik eşliğinde 90 dakikalık yolculuk yapabilecek iskeleye kadar eşlik edecektir.

Neler dahil?
  • 1. kategori Folklor Konseri bileti
  • Bir içecek seçkisi ile 1.5 saatlik yolculuk
Hariç olanlar
  • Belirtilmediği sürece yiyecek ve içecekler
  • Otele teslim alma ve bırakma

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *