24/7 İletişim +905437872917

Budapeşte: Özel Tam Gün Yürüyüş Turu

Bu 6 saatlik özel yürüyüş turunda Budapeşte’nin önemli noktalarını keşfedin. Deneyimli rehberinizle, şehrin en tarihsel ve sosyal açıdan önemli anıtlarından bazılarının tarihi hakkında bilgi edinin.

Budapeşte: Özel Tam Gün Yürüyüş Turu

Öne çıkanlar
  • Budapeşte’nin 6 saatlik özel yürüyüş turuna çıkın
  • UNESCO Dünya Mirası Listesi Heroes ‘Square ve St. Stephen’s Basilica gibi ünlü mekanları görün
  • Gezin ve Budapeşte’nin daha az bilinen yerlerini keşfet
  • Şehirle ilgili aydınlatıcı gerçekleri öğrenin
Tam açıklama
Budapeşte Bilgilendirme Noktasından başlayarak, tur Donau Nehri boyunca uzanan güzel Parlamento binasının yanı sıra Zincir Köprü, Aziz Stephen Bazilikası ve Özgürlük Meydanı, Güzel Macar Devlet Opera Binası ve Ronald Reagan Heykeli. Ardından Yahudi Mahallesi’nde yürüyün ve Tuna Bankası’ndaki Ayakkabılar ve Dohány Sokağı Sinagogu gibi ana turistik yerleri görün. Tur, Budapeşte’nin kültürel ve tarihi merkezi olan Balıkçı Tabanı, Matthias Kilisesi ve Buda Kalesi ile devam ediyor.

Bu özel turda rehberiniz, yapmak ve görmek istediğiniz günü temel alarak deneyiminizi ayarlamaktan mutluluk duyacaktır. İstediğiniz tüm soruları sorma şansı ve konaklamanızın geri kalanında nerede yiyeceğiniz ve keşfedeceğiniz konusunda kişiselleştirilmiş öneriler alacaksınız!

Neler dahil?
  • Rahat ve kişisel rehberli tur
  • İngilizce konuşan özel rehber
Hariç olanlar
  • Teşekkürler (önerilir)

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *