24/7 İletişim +905437872917

Budapeşte: Tatma Olan 3 Saatlik Özel Lezzetli Yemek Turu

İç yemeğinizi, Budapeşte’nin cennet cennetine hazırlayın. Yerel ev sahibinin sizi ağız sulandıran bir mutfak yolculuğuna çıkarmasına izin verin. Burnunu takip et ve şehrin en lezzetli yemek sahnesindeki dayak pistine doğru yürü.

Budapeşte: Tatma Olan 3 Saatlik Özel Lezzetli Yemek Turu

Öne çıkanlar
  • Tipik yerel lezzetleri tadın
  • Sokaklarda dolaş ve gizli mücevherleri keşfet
  • Macar mutfak tarihi hakkında bilgi edinin
  • Bir foodie yerel özel rehberinin rehberliğinde olun
Tam açıklama
Budapeşte’yi yiyecek ve şarapla mümkün olan en iyi şekilde keşfedin. Şehrin en lezzetli turu sırasında 8 otantik Macar tadımının tadını çıkarın. En sevdiğiniz yerel yiyecekler sizi ve arkadaş grubunuzu mutfak yolculuğuna çıkarsın. Karşılaştığınız toplantıyı Central Market Hall’da karşılayıp karşılayın ve nefis bir karşılama ikramıyla başlayın. Pazarın canlı atmosferini, görkemli mimarisini ve zengin aromalarını alın. Tipik bir Macar sosisi ısırmadan önce taze ürünlerin sizi sersemlemesine izin verin. Yerel halkın yaptığı gibi keyfini çıkarın ve yan tarafta biraz turşu sebze ekleyin.

Daha sonra, Pest’in canlı Yahudi mahallesine gidin ve şehirdeki en iddiasız ve ev gibi Macar restoranına gidin. İnanılmaz lezzetli lezzeti ile sade malzemeli gulaş çorbasının tadını çıkarın. Ev sahibiniz, ülkenin en sevdiği yemeğin arkasındaki tarihi anlatıyor. Şehrin ilk sokak yemeği mahkemesine devam edin ve bir kalça ve renkli topluluk bahçesinden yürüyün. Farklı yiyecek tezgahlarını kontrol ederken serin vibe keyfini çıkarın. Özel rehberiniz, Macarların şarap içmeyi nasıl sevdiğini size gösterecek. Sadece en sevdiğiniz fröccs bardakını seçin ve Budapeşte’nin en sevilen sokak yemeği olan bir parçanın tadını çıkarın – süzme peynirli kızarmış ekmek.

Ardından, bütün harabe barların öncülerine doğru ilerleyin ve tatlı bir ikram için hazırlanın. Taze yapılmış baca pastasını alın, bir kahve alın ve hoş bir şarap barına gidin. Harika ana makineleriniz en sevdikleri yerel yiyecekleri sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyor. Unutmayın, bu yemek turu zevkinize göre% 100 kişiselleştirilebilir. Sadece iletişime geçin. Ev sahibi profillere göz atın ve Budapeşte’de benzersiz bir yemek deneyimi için favori yerelinizi seçin.

Neler dahil?
  • Yerel rehber
  • Özel tur
  • 4 yemek tadımı
  • 4 içki tadımı
Hariç olanlar
  • Otelden alma ve bırakma
  • Ekstra yiyecek ve içecekler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *