24/7 İletişim +90 546 656 35 88

Budapeşte: Tekne ile 1 Saatlik Akşam Gezintisi

Her iki kıyısında simgesel yapıların ve anıtların yer aldığı Tuna Nehri’nde, tekneyle bir akşam gezintisi ile Budapeşte’nin panoramik manzaralarını seyredin. Yol boyunca favori içeceğinizi yudumlarken, çok dilli bir sesli rehberin anlatımlarını dinleyin.

Budapeşte: Tekne ile 1 Saatlik Akşam Gezintisi

Öne çıkanlar
  • Akşam bir tekne gezisi ile Budapeşte’nin en iyi manzaralarını seyredin
  • Çok dilli bir sesli rehberden şehrin öne çıkan noktalarına dair anlatımları dinleyin
  • Seçtiğiniz bir içeceğin tadını çıkarın
  • Teknede ücretsiz internet erişiminden yararlanın
Tam açıklama
Efsanevi mavi Tuna Nehri üzerinde, tekne ile 1 saatlik akşam gezisinin keyfini çıkarın ve büyüleyici Budapeşte’nin Buda ve Pest tarafları arasında yelken açın.

Teknenize doğrudan Budapeşte’nin merkezindeki iskeleden binin ve içecekler arasından seçiminizi yaparak keyifle yudumlayın. Ücretsiz özel Duna Bella limonatasıyla birlikte bir kadeh şampanya, şarap, bira, meşrubat veya maden suyu arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Yolculuğunuz sırasında görkemli Zincir Köprü ve Elisabeth Köprüsü’nü görecek, muazzam Budapeşte Parlamento Binası’na hayran kalacak, tepedeki Buda Kalesi’ni seyredecek ve Margaret Adası etrafından geçeceksiniz. 30 dilde mevcut olan sesli rehber sayesinde kentin başlıca simgeleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Tur tamamlandığında, tekne sizi Budapeşte’nin merkezindeki iskeleye geri götürecektir.

Neler dahil?
  • Yolculuk sırasında ücretsiz internet
  • Bir bardak şampanya, şarap, bira, meşrubat veya maden suyu
  • Bir bardak Duna Bella limonata
  • Budapeşte’nin merkezinden tekne gezintisi

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *