24/7 İletişim +905437872917

Budapeşte’den: Bağımsız Balaton Gölü Gezisi

Macar Denizi, tüm ihtişamıyla sizi bekliyor. Bu kendi kendine rehberlik eden Balaton turu ve transferiyle, bağımsızlığınızı koruyarak ve rahat kalırken Orta Avrupa’daki en büyük gölün unutulmaz bir gezisine çıkabileceksiniz.

Budapeşte’den: Bağımsız Balaton Gölü Gezisi

Öne çıkanlar
  • Bir günlük gezi boyunca gölün kuzey yakasını keşfedin
  • Yaz aylarında temiz sularda yüzün veya Balaton’un görkemiyle gözlerinizi ziyafet çekin
  • Göl kenarı küçük kasabalarda geçen uzun bir günün ardından rahat ulaşımın içinde dinlenin
Tam açıklama
Konforlu transferinize konaklama odanızın önünde atlayın ve İngilizce konuşan yerel sürücünüzün yolcu koltuğuna otururken yolculuğunuzu halletmesine izin verin. Bu gün boyunca yapacağınız gezide, Balatonfüred, Tihany ve Badacsony gibi kasabalarla gölün kuzey kıyılarını keşfedeceksiniz. Rehberiniz sizi mutlaka görülmesi gereken yerlere ve gölün en güzel kısımlarına yönlendirecek, böylece bu romantik küçük göl kenarındaki mekanları keşfederken bir kuş olarak özgür olabilirsiniz. Yaz aylarında temiz suda yüzün ya da Balaton’un muhteşemliği üzerine gözlerinizi zedeleyen sakin yerleşim yerleri ve doğayla çevrili yelkenli tekneleri ile en zarif haliyle ziyafet çekin.

Balatonfüred şehri, keşfedilecek daha otantik ve ünlü restoranlarla ünlü ve daha az tanınmış birçok yeri olan Budapeşte’deki en popüler tatil yerlerinden biridir. Size en iyisini göstermek veya kullanışlı haritanıza devam etmek ve kendiniz için keşif yapmak için sürücünüzle konuşun. Rahat taşıma aracınızda Tihany’e vardığınızda, neden ülkenin en muhteşem yerlerinden biri olarak kabul edildiğini hemen bileceksiniz. Tepenin tepesindeki görkemli manastır ve bölgenin el değmemiş florası ve faunasıyla çevrili nefes kesici iç göl ile ayrılmak istemeyeceksiniz.Turun son varış noktasını da görmeye değer. Badacsony, Balaton bölgesinin tamamında çarpıcı bir manzara sunan küçük bir dağın tepesinde gerçekten otantik bir yerleşim yeridir. Tarihi kiliselerin ve binaların bazılarını görün ve Balaton’un ünlü şarap kültürünü mümkün olan en otantik yolla keşfedin: kendi bağının balkonunda otururken bir bardak ev yapımı kırmızı nektar tutarak. En iyilerinden birkaç şişe satın almayı da unutmayın. Hepsini, gönderilen bagajınıza koyabildiğinizden emin olun. Göl kenarındaki küçük kasabaların uzun bir gününden sonra, topladığınız tüm ganimet ve kafanızda yüzen tonlarca taze hatıraların sindirilmeyi beklemesiyle, Budapeşte’deki konaklamanıza geri dönerken yorgun bacaklarınızı rahat ulaşımın içinde dinlendirebilirsiniz. .

Neler dahil?
  • Göl çevresindeki en güzel üç şehri ziyaret edin (Balatonfüred, Tihany ve Badacsony)
  • Bir şişe maden suyu
Hariç olanlar
  • Yemekler
  • İpuçları
  • Kılavuz

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *