24/7 İletişim +905437872917

Budapeşte’yi keşfedin: 2 Saatlik Küçük Grup Bisiklet Turu

Böyle Macar Parlamentosu, Andrassy Caddesi ve Hősök tere (Kahramanlar Meydanı) gibi önemli mekanlara geçmiş bisiklet, bisikletle Budapeşte keşfedin. tarih ve kültürün moda ve gece hayatı bu tur herkes için birşeyler var.

Budapeşte’yi keşfedin: 2 Saatlik Küçük Grup Bisiklet Turu

Öne çıkanlar
  • Budapeşte eşsiz bisiklet turu keyfini çıkarın
  • Gerekli tüm güvenlik Equipent güvenle Budapeşte’nin bisiklet yolları boyunca döngüsü.
  • kişisel ve bilgili rehber kentin kültür ve hikayeleri hakkında bilgi edinin
  • sağlıklı, eğlenceli ve çevre dostu bir şekilde Budapeşte keşfedin
  • Budapeşte ile bisiklet otobüs turları üzerine atlamak gizli mücevherler görmenizi sağlar
Tam açıklama
Bu eğlenceli ve rahatlatıcı yarım günlük bisiklet turuna şehrin en önemli ve anlamlı siteleri geçmiş Budapeşte arasında geçiş. Yerine tarih ve numaraları ile zihninizi yüklenme bizim tur rehberleri ilginç anekdotlar ve Budapeşte hikayeleri ile canlı bir şehir getirecektir.

Tur Szabadsag Tér’e (Özgürlük Meydanı) sizi getirerek başlayacak. Burada Sovyet Ordusu hatırlayarak büyük bir anıt göreceksiniz. Sen devrimler, ayaklanmalar ve tarihin ruhunu hissedeceksiniz. Tur Macaristan Parlamentosu fazla 20km uzunluğunda olan 28 merdiven, büyük bir neo-gotik bina devam ediyor. Buradan güzel Tuna’nın ilk görünüm alacak.

Andrassy Caddesi, en güzel binalar ve Pest seçkin mağaza bulacaksınız Budapeşte bulvarı devam edin. Tur Nagymezo Utca, Budapeşte Broadway geçecek. Bu sokak barlar, kulüpler ve tiyatrolar dolu ve biz Budapeşte’de bir gece için en iyi yerler hakkında size bilgi verecektir.

Tur Hősök tere veya Kahramanlar Meydanı götürecektir Sonra, o zaman bahçeleri ve yeşil alanları ile, Vajdahunyad Kalesi dinlenmek için şansına sahip olacak şehir parkı Városliget, yürüyün. Biz bizim bisiklet hop zaman tekrar dünyaca ünlü Szechenyi Thermal Bath, Fun Park ve Budapeşte Hayvanat Bahçesi göreceksiniz.

Tur eski Budapeşte gerçek anlamda alacak küçük dolambaçlı sokaklarında Basilika dönecektir. Sen iç savaş sırasında hasar gören eski binalar görmek ve bu harika şehrin gizli yanlarını keşfedeceksiniz. Avrupa’da en büyük Big Sinagogu, Nagy Zsinagoga, geçecek.

Neler dahil?
  • Kişisel Kılavuzu
  • Bisiklet
  • Kask

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *