24/7 İletişim +905437872917

Bükreş Alternatif Yürüyüş Turu

Bükreş’in el değmemiş bölgelerini, sizi eski günlerin huzuruna geri götürürken turist izinden uzakta keşfedin. Uzman yerel rehberiniz tarafından dikkat çekici derecede güzel yerlere yönlendirileceksiniz.

Bükreş Alternatif Yürüyüş Turu

Öne çıkanlar
 • Yeni çağın sokak sanatı sahnesini birleştiren bohem Bükreş ve sonsuz romantik havasını keşfedin
 • Bizim tarafımızdan yaptırılan sanat eserleri ile yerel sokak sanatçıları tarafından dekore edilmiş olağanüstü bir binaya özel erişim elde edin
 • Şehrin en muhteşem sokak sanatını keşfedin ve geleceğini etkileyecek havalı sosyal projeler hakkında bilgi edinin.
 • Leziz bir Romen sokak atıştırmasının tadını çıkarın
 • Yerel rehberinizin geniş kalça ve gerçekleşmekte olan Hangout’lar hakkında bilgi edinin ve konaklamanızdan en iyi şekilde yararlanın
Tam açıklama
Gününüzü lezzetli bir başlangıç yapmak için sıcak bir sokak atıştırması ile çok popüler bir buluşma noktası olan Romana Meydanı’nda (yerel halk tarafından Piata Romana olarak bilinir) sizi karşılayacağız! Sonra Bükreş’teki favori semtlerimizi keşfetmek için bu yoğun merkezi alandan uzaklaşacağız. Yürüyüşümüzün başlamasından kısa bir süre sonra, yerlilerin tercih ettiği ilk ‘gizli’ mekânımızla karşılaşacağız ve şehirdeki en büyük duvar duvarlarından bazılarını görerek, yerel sanatçılar, temalar ve içindeki gizli mesajları öğreneceğiz. sanat eserleri ve onları yaratmada kullanılan çeşitli teknikler.

Sıradaki, sabahın başka bir önemli noktası, Bükreş’in en güzel yerlerinden birinin etrafında dolaşmak, rehberiniz her önemli noktayı işaret ederek önemini açıklıyor. Değerli fotoğraf koleksiyonunuz için çarpıcı ortamlar sağlayacak bir labirent sokaklarında ve ikonik halka açık bahçelerde yürüyün! Turumuzun yaklaşık yarısında, en önemli yerel sanatçılarımızın eserlerini birleştiren eşsiz bir yer olan Bükreş’teki en ünlü caddeye ulaşacağız. Bu noktada, ünlü bir yerel kitapçı olarak iş gören güzel bir yaz bahçesinde kısa bir mola vermek için duracağız.

Şehrin en işlek bulvarına inerken zikzak yaparak Bükreş’teki en önemli dönüm noktası olan Devrim Meydanı’na yaklaşmaya başlayacağız. Yürürken, şu ana kadar kesinlikle arkadaşınız olacak rehberiniz, şehir masallarını ve etkileyici geçmişini sizinle paylaşacaktır. Bizim son durağımız, University of Architecture’da sıra dışı bir sokak sanatı olan gizli gizli bir mücevherin kilidini açacak ve ortaya çıkaracaktır. Neden gizli bir mücevher olduğunu soruyoruz? Çünkü normalde halka açık değildir, ama sizi bu çok özel tura çıkarabiliriz! İşte üç benzersiz duvar resmi keşfedin: şu anda yaptığınız aynı turdaki bilet parasını kullanarak, bizim tarafımızdan görevlendirilen en iyi yerel ve uluslararası sanatçıların bazılarının inanılmaz eserleri. Bunun arkasındaki fikir, bu güzel sanat formu hakkında farkındalık yaratmak ve gelecek nesilleri ‘şehri güzelce boyamaya’ devam etmek için teşvik etmek.

Turumuzun sonlarına yavaşça yaklaşıyoruz, ancak size ilk küçük Cat city duvar resimlerinden birini göstermeden önce, çılgın küçük şehrimizde geçmişten çok nadir görülen bir patlama oldu. Bu olağanüstü sanat eseri yakın zamanda sanatçının kendisi tarafından restore edildi ve hakettiği yeri hak eden bir gelecek için bekleyen inanılmaz bir tarihi mekan olan Cinema Capitol Garden’ın kapılarına boyandı!

Renkli turumuz burada Üniversite Meydanı ve Cismigiu Parkı’na kısa bir yürüyüş mesafesinde sonlanacaktır. Ama gitmeden önce, arkadaşına / yerel rehberine Bükreş’i boğmadan görecek, yapacak ve başka ne görebileceğin konusunda daha fazla ipucu sormayı unutma!

Neler dahil?
 • İngilizce konuşan yerel rehber
 • Bir sokak atıştırması
 • Bir ferahlık
Hariç olanlar
 • Ek yiyecek ve içecekler
 • Hatıra Eşyası ve kişisel alışveriş
 • Rehberiniz için ipuçları / teşekkürler

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *