24/7 İletişim +905437872917

Bükreş: Drakula Mitleri ve Efsaneleri Şehir Keşif Oyunu

Kont Drakula hakkındaki efsanelerin kilidini açmak ve şehirdeki ikonik ve gizli yerleri keşfetmek için ipuçlarını takip ettiğiniz benzersiz bir Bükreş keşif oyunu oynayın.

Bükreş: Drakula Mitleri ve Efsaneleri Şehir Keşif Oyunu

Öne çıkanlar
  • Şehrin en güzel parklarından birinde Drakula’nın saklı kalesini ziyaret et
  • Drakula hakkında büyüleyici hikayeler ve efsaneler öğrenin
  • Şehirdeki ipuçlarını çözün ve gizli mücevherleri keşfedin
  • Yeni bir deneyim türü, bir tur, açık hava kaçış oyunu ve hazine avı arasında mükemmel karışımı deneyin
  • Oyunun tadını İngilizce ya da Romence olarak da çıkarabilirsiniz
Tam açıklama
Drakula hakkında inanılmaz hikayeleri ortaya çıkaracak, şehirdeki ipuçlarını çözerek Bükreş’in en ilginç yerlerini keşfedin.

Bükreş’in en büyüleyici konumlarının gizli hikayelerini keşfetmek için bir konumdan diğerine ipuçlarını izleyin ve görevleri çözün. Endişelenmeyin, ipuçları kesin talimatlar içeriyor, böylece bir haritaya veya GPS’e ihtiyacınız yok.

Görevi satın aldıktan sonra, oyunun kilidini açmak için uygulamada kullanabileceğiniz bir erişim kodu edinin. Bir rehbere ihtiyacınız olmayacak, sadece uygulamayı indirin, başlangıç noktasına gidin ve maceraya başlamak için hazır olun. Tamamlanması 1-1.5 saat sürecek, ancak zaman sınırı yok, bu yüzden zaman ayırın ve oyunu kendi hızınızda tamamlayın. Gizemi çözebilir misin?

Neler dahil?
  • 24/7 müşteri desteği
Kimler için uygun değil
  • Tekerlekli sandalye kullananlar

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *