24/7 İletişim +905437872917

Bükreş: Duyular Müzesi

Sizi dünyayı algılayış şeklinizi sorgulamaya davet eden bu eşsiz çekiciliği deneyimleyin.

Bükreş: Duyular Müzesi

Öne çıkanlar
  • Duyularını yeniden keşfet
  • Eğlenceli olduğu kadar eğitici olan bir yanılsamalar diyarı yaşayın
  • Duyularınızı 11 farklı duyusal odada test edin
Tam açıklama
Sizi dünyayı algılayış şeklinizi sorgulamaya davet eden bu eşsiz çekiciliği deneyimleyin. Her biri duyularınız teşvik edilecek, hayal gücünüzü uyandıracak ve normalde dünyayı görme biçiminize karşı çıkacaksınız.

Yolculuğunuz karanlık bir ayna labirentinde bir yürüyüşle başlayacak. Suyun yukarı doğru aktığı yeri deneyimleyin ve yoğun bir şehir caddesini sadece akıllara durgunluk veren optik yanılsamalara sahip bir parka girmek için geçin. Burada hiçbir şey gerçekten görünmüyor. Ayrıca inanılmaz bir girdap tünelinden geçerken adrenalin hissedeceğinizden emin olacaksınız.

Optik bir yanılsama yaratan ve gerçeklik algınıza meydan okuyan çarpık bir oda olan dünyaca ünlü Ames odasını keşfedin. Ardından, izlenim bırakacağınız kesin sonsuzluk ayna odasına bakın.

Neler dahil?
  • Rehberli tur

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *