24/7 İletişim +905437872917

Bükreş Gelenekler: Köy Müzesi ve Şarap Tadım

Hiç bir şehir keşfedin Bükreş’in Köy Müzesi, kentsel orman kalbinde bir zaman kapsülü ortasında bulunan bir ortaçağ köyü, yürürken kendinizi hayal. tarzı tur sonunda: geleneksel Romen şaraplar, peynir ve kuru sosis tadı!

Bükreş Gelenekler: Köy Müzesi ve Şarap Tadım

Öne çıkanlar
  • Köy Müzesi, kentsel orman kalbinde bir zaman kapsülü keşfedin
  • Bükreş’in ilk şarap barında geleneksel Romen şaraplar, peynir ve kuru sosis Taste
  • dik çatılı köylü evleri, sazdan kulübeler, günlük kabin, su değirmenlerini, kiliseler ve petrol presler Admire
  • şarap “sıvı altın” lakaplı ünlü Rumen üzüm bağları, ayırt edici “terroir” Enjoy
Tam açıklama
pick-up sonra, Köy Müzesi, geleneksel Romen köy bir açık hava yeniden adresinden ilk durağı var. (M. Cantacuzino) “Bir ülkenin mimarlık tarihinin en doğru ifadesi, belki de” dedi. Birçok Rumenler için, Ulusal Köy Müzesi giren kırsal geçirdiği çocukluk günlerine geri gidiyor gibi. Herkes için, bu folklor unsurları ve tüm tarihsel illerden gelen binalar ile, otantik Romen köy keşfetmek için mükemmel bir yerdir. Sen, dik çatılı köylü evleri, sazdan kulübeler hayran kabinleri, su değirmenlerini, kiliseler, yağ presleri, yol haç ve daha birçok giriş yapabilirsiniz.

Sonra ikinci durağı, bir şarap tadımı devam ediyor. geleneksel Romen şaraplar, peynir ve kuru sosis keyfini çıkarın. Romanya – bağcılık geleneği 2000 yılı aşkın dünyanın 13. büyük şarap üreticisi. Bir bölgenin gıda bu bilgiyi inanılır ve şarap kültürünü anlamak için esastır. Böylece, bir sonraki durağı asırlık malikanede, Bükreş’in ilk şarap barında yer almaktadır. geleneksel mimarisi, zarif iç, raflardaki kitaplar ve yerel garsonu gibi görüntülenen şarap şişeleri şarap tadımı için mükemmel bir ortam yaratmaktadır.

Eğer rahat bir şarap tiryakisi ya da gerçek bir usta ister şarap “sıvı altın” olarak adlandırılan bu Dealu Mare, gibi ünlü Romen üzüm bağları ayırt edici “terroir” keşfetmek gibi, kendinizi keyif alacaksınız. Sen yerel şarapları, geleneksel peynir ve kuru sosis farklı tatmak mümkün olacak.

Neler dahil?
  • Otel pikap ve drop-off
  • Ulusal Köy Müzesi için giriş ücretleri ve rehber
  • Şarap tatmak – 4 kadehler, geleneksel Romen peynir ve kuru sosis
  • Profesyonel rehber
Hariç olanlar
  • Ek yiyecek ve içecekler

 

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *