24/7 İletişim +905437872917

Cálem Mahzenleri Bilet, Rehberli Tur ve Tatma Etkinlikleri

İnteraktif bir müze turu, rehberli bir tur ve bir şarap tadımı içeren eşsiz bir formatta, üzüm bağından cama, Port Wine hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.

Cálem Mahzenleri Bilet, Rehberli Tur ve Tatma Etkinlikleri

Öne çıkanlar
  • En popüler şarap mahzenlerini ziyaret edin
  • Port şarabı hakkında modern bir şekilde öğrenin
  • Douro bölgesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için etkileşimli müzeyi ziyaret edin
  • Zaman, aromalar, renkler ve tatlar arasında bir yolculuğun tadını çıkarın
  • Sınırlı Douro bölgesinin tarihini öğrenin
Tam açıklama
Port geleneği ve yeni teknolojiler arasındaki sağlıklı dengede, Douro bölgesini ve Port şarabını keşfedeceksiniz – “terörist” ten şarap üzümlerine, kategorilerden aromalara, kişiselleştirilmiş ve sezgisel erişime sahip yeni etkileşimli müzemiz.

Cálem mağaralarına yapılan rehberli ziyaretlerde, Douro Sınırlı Bölgesi hakkında bilgi edinecak, Limanın nasıl üretildiğini ve bu Evin tarihinin tüm ayrıntılarından haberdar olacağınızı bileceksiniz. Mahzenlerin kendileri aktif ve görünür durumda kalır. Orada, her bir Liman türünün benzersiz özellikleri hakkında daha fazla şey öğreneceksiniz, hatta yaşlandıkları varillerin yanında, ışık ve sıcaktan korunan.

Daha sonra, beyaz bir Port ve bir Tawny Port: bir Cálem şarabı tatmaya davet edileceksiniz. Rehberlerinden biri ile daha fazla Port sırrı öğrenme ve şaraplarımızın tadına bakma olanağına sahip olacaksın.

Neler dahil?
  • İnteraktif müze – yaklaşık 15 dakika
  • 4 farklı dilde tarihi şarap imalathanelerinin 30 dakikalık rehberli turu. İngilizce, İspanyolca, Fransızca ve Portekizce arasından seçim yapabilirsiniz
  • İki farklı tatma seçeneği: Cálem Fine White ve Cálem Special Reserve Tawny

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *