24/7 İletişim +905437872917

Crathes Castle Giriş Bilet

Aberdeen’den sadece 15 mil (Carates Kalesi) sadece 15 mil uzaklıkta bulunan kültürel tarihin bir labirentini keşfedin. Bu taretli kaleyi süsleyen boyalı tavanlara ve aile portrelerine hayran kalın. Oyulmuş porsuk porsuk ağaçları ve doğa parkurları ile…

Crathes Castle Giriş Bilet

Öne çıkanlar
  • Aberdeen’e yakın, 16. yüzyıldan kalma muhteşem bir kaleyi keşfedin
  • Karmaşık bir taret, kule, meşe paneli ve boyalı tavan labirentine hayret edin
  • Burnett ailesine 14. yüzyılda Bruce Bruce tarafından verilen Leys Horn’u görün
  • Tarihi duvarlarla çevrili bahçede dolaşın ve ikonik porsuk çitlerine hayran kalın
  • Karaca, kızıl sincap ve ağaçkakan gibi altı işaretli parkur boyunca zengin bir vahşi yaşamı görün
Tam açıklama
Yuvarlanan tepeler fonunda durup kendi görkemli bahçeleri içinde yer alan Crathes Castle, her biri klasik İskoç kule evidir – ve tüm aile için harika bir gün.

Kalede 350 yıldan fazla süredir yaşayan Burnett ailesi, Robert Bruce, onlara yakındaki araziyi verdiğinde 1323 yılına kadar uzanan bölgede köklere sahipti. Alexander Burnett, 16. yüzyılda kaleyi inşa etti ve çoğu günümüze güzel bir şekilde dayanan karmaşık bir taret, kule, meşe paneli ve boyalı tavan labirenti inşa etti.

İçeri girince, aile portrelerinden zarif antika mobilyalara kadar kültürel tarihin bir labirentini bulun. Duvarlarla çevrili bahçe içindeki tarihin muhteşem ormanlarında dolaşın. Bahçenin sekiz bölümünde, hayal edilebilecek her yeşil zevki, yontulmuş bir topiaryeni, yumuşak otsu renkleri ve modern egzotik çiçekleri keşfedin. 1702 kadar erken dikildiği düşünülen dev porsuk çitlerine hayret edin.

Crathes Castle Estate, bir zamanlar Davul Ormanı’nın bir parçasıydı. Bugün bir dizi işaretlenmiş ve açıkça işaretlenmiş parkurlar var. Yol boyunca yaban hayatı arayın – kırmızı sincaplar, karaca, ağaçkakan, balıkçıl ve akbaba görebilirsiniz.

Neler dahil?
  • Kaleye giriş
Hariç olanlar
  • Almak ve bırakmak
  • Kılavuz
Kimler için uygun değil
  • Hareket engeline sahip kişiler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *