24/7 İletişim +905437872917

Culzean Kalesi ve Country Park Giriş Bilet

Culzean Kalesi’nin güzel iç mekanlarını ve antika koleksiyonlarını keşfedin. Bu muhteşem uçurumun tepesindeki muhteşem teraslı bahçeleri, kumsalları ve mağaraları görmek için mülkte dolaşın.

Culzean Kalesi ve Country Park Giriş Bilet

Öne çıkanlar
  • Muhteşem bir kayalık tepedeki kalenin başıboş arazisini keşfedin
  • Kalenin ortasındaki dramatik oval merdivenleri görün
  • Kaleyi saran ormanları, plajları, park alanlarını ve kayalıkları keşfedin
  • Çakmaklı tabanca ve askeri kılıç koleksiyonuna hayran kalın
  • Açık hava oyun alanlarında vahşi koşun
Tam açıklama
Ayrshire kayalıklarına tünemiş Culzean Kalesi ve Ülke Parkı’nı ziyaret edin. Bu görkemli 260 hektarlık mülk, bir zamanlar Cassillis’in onuncu Earl’ü olan David Kennedy’nin oyun alanıydı. Güzel kale iç mekanlarını ve antika silah koleksiyonunu ve teraslı bahçeleri keşfedin.

Bu on sekizinci yüzyıl kalesinin hikayesini öğrenin ve içindeki gizli hazineleri görün. Parkta ekilen kozalaklı ağaçların arasında dolaşırken mağaralarla kaplı kumlu sahil şeridinde dolaşın. Kuğu göletini, bir buz evini, resmi bahçeleri ve meyve ağaçlarıyla dolu seraları keşfedin.

Neler dahil?
  • Culzean Kalesi giriş bileti

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *