24/7 İletişim +905437872917

DENİZ HAYATI Porto Tam Gün Giriş Biletiniz

SEA LIFE Porto’ya tam günlük giriş bileti ile 3.000’den fazla büyüleyici deniz canlısını keşfedin ve köpekbalıklarına ve diğer deniz yaşamına yaklaştırmak için Portekiz’deki ilk su altı tünelini gezin

DENİZ HAYATI Porto Tam Gün Giriş Biletiniz

Öne çıkanlar
  • Kara uçlu köpekbalıkları, denizatı ve rockpool canlıları gibi deniz yaşamına hayret edin
  • Eğitim görüşmelerini ve ücretsiz tanıtım gösterilerini izleyin
  • Deniz dünyasının karşılaştığı tehlikeler ve korunacak programlar hakkında bilgi edinin.
  • Yeni Penguen Adası’ndaki yeni kuşlarla tanışın
Tam açıklama
Kartal ışınları, palyaço triggerfish, longhorn inek balıkları, boru balığı ve yeşil deniz kaplumbağaları gibi SEA LIfe Porto’ya tam gün giriş bileti veren diğer deniz yaşamı ile birlikte Portekiz’in en büyük ineğe bakan ışın koleksiyonunu görün.

Ücretsiz bilgilendirici konuşmalara katılın ve gün boyunca yem görüntülemeleri yapın ve deniz dünyasının yüz yüze kaldığı tehlikeler ve onu korumaya nasıl yardımcı olabileceğiniz konusunda daha fazla bilgi edinin.

Otel bünyesindeki kafeteryada bir ara verin ve lezzetli seçeneklerden oluşan bir menüden şölen gibi balkonda Atlantik Okyanusu’nun muhteşem manzaralarını seyredin.

Neler dahil?
  • SEA LIFE Porto’ya giriş bileti
Hariç olanlar
  • Hat atlama veya öncelikli giriş

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *