24/7 İletişim +905437872917

Douro Vadisi: 3 Üzüm Bağları Turu Öğle Yemeği

Douro Vadisi’nde üç farklı şarap üreticisi örneği deneyimleyerek kendinizi dolu ve ödüllendirici bir şarap tadımı günü için hazırlayın: küçük aileye ait, orta ölçekli ve büyük şirketlerden.

Douro Vadisi: 3 Üzüm Bağları Turu Öğle Yemeği

Öne çıkanlar
  • Birkaç bağlantı noktası ve DOC Şaraplarını örnekleme
  • Douro Vadisi’nin muhteşem manzarasını hayranlıkla seyredin
  • Üç farklı üreticiyi ziyaret edin ve ürünlerini tadın
  • İnanılmaz bir bağ içinde yemek yiyin
Tam açıklama
Sabah otelinizden alındıktan sonra, dağlara girmeden önce hızlı bir kahve için duracağınız harika şarap bölgesi Sabrosa’ya doğru klimalı bir minibüste seyahat edeceksiniz.

İlk aile mülküne geldikten sonra ilk şarap deneyimini yaşama vakti olacak. Bu küçük ebatlı üretici sizi, tesislerinin rehberli bir turuyla ve limanlarıyla DOC şaraplarının tadıyla, mükemmel ve tanınmış kalitede bir araya getirecektir.

Yolculuğunuza devam ederek, kendi şarapları eşliğinde yöresel spesiyaliteleri deneyebileceğiniz ikinci bağda lezzetli bir öğle yemeği hazırlayın. Bu ayar, etrafınızdaki görkemli manzaraları düşünmenizi sağlar. Öğle yemeğinden sonra, tesislerini ziyaret etme ve limanlarını tatma zamanı. Tur daha sonra güzel tesislerini ziyaret ederek ve harika Limanlarının ve güzel manzaraların tadını çıkararak kurumsal marka bir üzüm bağıyla duracak.

Daha sonra, Ulusal Karayolu 222’nin, sürüşten zevk alanlar için nefes kesici manzaralar sunan dünyanın en iyi yolu olarak kabul edilen nehrin yanında süreceksiniz. Douro Vadisi’nin dolambaçlı yollarında gezerek geçen bir günün ardından, otele erken saatte varacağınız yolculuğa çıkın.

Neler dahil?
  • Üç şarap üreticisine ziyaret
  • İkinci bağda öğle yemeği
  • Birkaç şarap tadımı
Kimler için uygun değil
  • Tekerlekli sandalye kullananlar

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *