24/7 İletişim +905437872917

Dublin: Aziz Patrick Günü 4 Gün Turu

Dünyaca ünlü Dublin festivaline biletler de dahil olmak üzere bu 4 günlük İrlanda turu ile St. Patrick’s Festivali’nde Emerald Isle’ın en iyisini yaşayın.

Dublin: Aziz Patrick Günü 4 Gün Turu

Öne çıkanlar
 • St Patrick’s Day Festivalini Dublin’deki İrlandalılarla Keşfedin
 • En iyi parti atmosferini emmek için Dublin’de 3 gece geçirin
 • Dublin sokaklarında dünyaca ünlü geçit törenini izleyin
 • Moher Kayalıkları, Wicklow Dağları ve Glendalough kalıntılarını ziyaret edin
 • Efsanevi barlarda yılın bu eşsiz zamanında karıştırın ve karıştırın
Tam açıklama
1 Gün: 15 Mart Cuma, Dublin’e gelin ve saat 14: 00’den sonra şehirdeki konaklama merkezinize bakın. Erken gelenler için İrlanda’nın en sembolik ve aranan ziyaretçi yerlerinden biri olan Guinness Storehouse’ye otobüsle katılmaktan çekinmeyin. Guinness Bira Fabrikası’nın tadını çıkarmak için çok zaman olacak ve Dublin’in 360 derecelik manzarasını hayranlıkla izlerken atriyum barda ücretsiz bir bira içeceksiniz. Akşamları büyük bir İrlandalı geleneksel dans partisinde parti yapın ve Liffey Nehri kıyısında şarkı söyleyin.

2 Gün: 16 Mart Cumartesi, İrlanda’nın muhteşem batısına seyahat edin. Moher Kayalıkları, Doolin köyü, kireçtaşı Burren bölgesi, Bunratty Şatosu, Kinvara ve Vahşi Atlantik Yolu’nu keşfedin. Akşam 8’de dönün ve eski ve yeni arkadaşlarınızla boş zamanlarında bir akşamın tadını çıkarın. St. Patrick günü arifesinde, fantastik pub grubundan kaliteli yemeklere, geleneksel müzik ve hatta belki bir kulüp veya iki gruba kadar başkentimizin gece hayatının zevklerini keşfedin.

17 Mart Pazar günü: St. Patrick Günü, sabahları rahatlamanız ve keşfetmeniz için ücretsizdir. Sabah 10: 30’da toplanıp dünyanın en büyük askeri olmayan geçit töreninde ve festivalinde yer almak için O’Connell köprüsüne gidin. 250.000’den fazla katılımcının geçtiğini izleyin. Geçit töreni, yaklaşık 3 öğleden sonraya kadar, bazı eğlence ve şaka yapmak için kalabalıklarla karışmaya ya da yerel halkla bir araya gelmeye vaktiniz olduğunda devam eder. Saat 17: 00’da, güzel bir şehir merkezinde efsanevi Paddywagon Paddy’s Day partisine davetlisiniz. Akşam belki Canavar Ceili’yi (geleneksel İrlanda dansı) ya da sizin için tasarlanan birçok etkinliği deneyebilirsiniz. Daha sonra festivallere devam etmek için ünlü Temple Bar bölgesine gidin.

4 Gün Pazartesi: 18 Mart Pazartesi günü, güzel Wicklow Dağları’na yapılan yarım günlük bir turla İrlanda’yı keşfetmenin son gününün tadını çıkarın. Glendalough, görkemli Wicklow dağlarında geçen St. Kevin’ın manastır kalesidir. Bu güzellik noktası, Mel Gibson tarafından epik gişe rekorları kıran ‘Braveheart’ın fonu olarak seçildi. Tur öğleden sonra Dublin şehrinde sona erecek. Konaklama 18 Mart Pazartesi günü dahil değildir.

Neler dahil?
 • sırt çantası hostellerinde 3 gece konaklama
 • Eğlenceli profesyonel rehber
 • Moher uçurumları
 • Kahvaltılar
Hariç olanlar
 • Belirtilmedikçe yiyecek ve içecek
Kimler için uygun değil
 • Tekerlekli sandalye kullananlar

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *