24/7 İletişim +905437872917

Dublin Moher Turu ve Galway City Cliffs

Dublin’in Dublin’in batısında yer alan, Moher Kayalıklarını ziyaret edin, yol boyunca tarihi kaleler ve antik anıtları geçirin. Doolin’de geleneksel bir pub’da öğle yemeğinin tadını çıkarın, bohem şehir Galway’i ziyaret edin.

Dublin Moher Turu ve Galway City Cliffs

Öne çıkanlar
  • Moher’ın görkemli Kayalıkları boyunca yürüyün
  • Burren’in keskin güzelliğini tecrübe edin
  • Doolin köyünde bir pub öğle yemeğinin keyfini çıkarın
  • Galway şehirini ziyaret et
Tam açıklama
Moher Kayalıkları ve Galway Körfezi, her ziyaretçinin güzergahında olması gereken ikonik İrlandalı sitelerdir. Bu görkemli mekanlara bakın, Burren’de kısa bir yürüyüş yapın, geleneksel bir İrlandalı pub’da öğle yemeğinin tadını çıkarın ve yol boyunca tarihi kaleleri görün.

Ayrıntılı Yol Programı
6:50 AM: Seni Dublin’den İrlanda’nın batı sahiline götürecek macerana başlayın. Batıya doğru giderken Guinness fabrikasını ve Kilmainham Hapishanesini ve daha sonra Curragh at yarışı pistini ve bazı İrlanda tarihi kalelerinden geçeceksiniz.

10:40 AM: Moher Kayalıklarına gelin, uçurumun kenarında yürüyün ve muhteşem manzaraya girin. Açık bir günde, Aran Adaları’nı göreceksin. Tur fiyatına siteye giriş ve ziyaretçi merkezindeki interaktif gösteri dahildir.

12:45 PM: Doolin köyüne öğle yemeği için başlama zamanı. Geleneksel İrlanda müziği ile tanınan Doolin, çöpçatanlık festivaliyle ünlü Lisdoonvarna’nın yakınındadır. Daha fazla macera için otobüse bindikten önce burada öğle yemeğinin tadını çıkarın. (Öğle yemeği dahil değildir)
Öğleden sonra, Burren’in karst tepelerinde kısa bir yürüyüşe çıkacaksınız. Burren, benzersiz manzara ve bitki türleri nedeniyle dünya çapında ünlüdür. Orkideler ve güzel gentian çiçekler için sabırsızlanın!

3:45 PM: Bohem şehri Galway’i keşfedin. Parlak boyalı barları, canlı müzik ve kafeleri ile ünlüdür. Galway, tarihe batmış bir kenttir, kıvrımlı sokakları keşfedebilir ve dünyanın dört bir yanından bu şehri kendi evleri olarak adlandıran birçok sokak sanatçısını dinleyebilirsiniz. Ortaçağ kasaba duvarlarının kalıntıları, Aran kazaklarını satan dükkanlar, el yapımı Claddagh yüzükleri ve ikinci el ve yeni kitap yığınları arasında yatıyor.

5:00 PM: Günün etkinlikleri ve unutulmaz manzarayı hatırlatan Dublin’e dönün.

Neler dahil?
  • Rehberli tur
  • Tüm giriş ücretleri
Hariç olanlar
  • Yemekler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *