24/7 İletişim +905437872917

Dublin Yürüyüş Turu

Dublin şehir merkezine 90 dakikalık bir yürüyüş turuna katılın. En önemli görülecek yerleri görün ve konaklamanızın geri kalanı için çok sayıda gezi fikri edinin. Bu tur eğlendirmek için tasarlandı: Dublin’deki gezinize ilham verecek bilgi dolu.

Dublin Yürüyüş Turu

Öne çıkanlar
  • Dublin’deki en ilgi çekici yerlerin bazılarından geçen 90 dakikalık bir turun tadını çıkarın
  • Baş parmağınızı Dublin’in sunduğu her şeye batırın
  • Deneyimli tur rehberlerinden öğrenin
Tam açıklama
İrlanda’nın başkentinin bu yüksek oy alan yürüyüş turu ile gerçek Dublin’i keşfedin. O’Connell Street’in altındaki Daniel O’Connell heykelinden başlayarak, Dublin’in geçmişinin Arnavut kaldırımlı sokaklarında yolculuk edin ve bu tamamen rehberli yürüyüş gezisinde bulunun.

Tarihte batmış büyüleyici öykülere ve bugünkü Dublin’e Viking yerleşimcilerinin MS 841’deki kuruluşuyla başlayan, Dublin’in geçmişinin dehşet verici ayrıntılarını canlandırın.

İrlanda’nın dünyaca ünlü yazarlarından bazıları, mirası ve diğer markalar yerine neden İrlanda viskisi içmeniz gerektiğini bile öğrenin. Parmağınızı Dublin’in nabzına koyun, yalnızca yerel halk tarafından bilinen bilgiler ve bilgiler içeren İrlanda’daki en iyi tur şirketi. O’Connell Caddesi’ni ve GPO’yu, Trinity College’ı, Dublin Kalesi’ni, Templebars Rock ‘n’ Roll Wall of Fame ve Christchurch Katedrali’ni ziyaret edin.

Neler dahil?
  • Canlı rehber
  • Gezi önerileri
Hariç olanlar
  • Yemekler ve içecekler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *