24/7 İletişim +905437872917

Dublin’de Northside Ghost Yürüyüş Turu

Dublin’in antik bölgelerinde gezintiye çıkmak için bize katılın. Bu 2 saatlik hayalet yürüyüşü, ister yerel ister turist olsun, dünyanın en perili şehirlerinden biriyle karşılaşmaya hazır ol, senin için yeni bir dünya açacak!

Dublin’de Northside Ghost Yürüyüş Turu

Öne çıkanlar
  • Yerel halkın Dublin’deki en gözde yürüyüş turunun tadını çıkarın
  • Medeival Oxmantown’u keşfedin ve eski Viking yerleşim bölgelerini görün
  • Dublin’deki en perili iki evin yerini görün
  • Bizimle Croppie Acre’ye Girişim
  • Rezil ortaçağ hırsızı Scaldbrother’i öğrenin
  • Meryem Ana’nın 21. yüzyıla ait görünüşünü ziyaret edin.
  • Uzman bir rehber tarafından yönetilen, ürkütücü ve bilgilendirici bir turun tadını çıkarın
Tam açıklama
Geniş ve çalkantılı tarihi ile, Dublin’in dünyanın en perili şehirlerinden biri olması şaşırtıcı değildir. Dikkat! Endişeli olanlar, biraz korkmuş hissetmeye bırakılabilir!

Saint Mary’s Manastırı’nın yerini keşfedeceksiniz; Ortaçağdaki en güçlü İrlandalı manastır yerleşim yerlerinden biri ve şimdi her gün binlerce kayıtsız yolcunun geçtiği küçük bir harabeye dönüşüyor.

Kendinizi yeterince cesur hissediyorsanız, bir zamanlar Dublin’deki en perili evlerden ikisinin bulunduğu Hendrick Caddesi’nden yürüyeceğiz. 7 ve 8 numaralar arasında Hendrick Caddesi 6 farklı hayaletten daha az yaşamadı.

Bizimle Croppie Acre’ye gitmeden önce sinirlerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Uzun süredir terk edilmiş olan bu site, 20. yüzyılda bir futbol sahası olarak kullanıldı, ancak altındakiler, 1798 isyanında yürütülen yüzlerce asilerin dinlenme yeri.

Ayrıca, İrlanda’daki en önemli turistik cazibe merkezi olan Saint Michan Kilisesi’nin mumyalarını ve Clontarf’ın yerlisi ve Drakula’nın yazarı olan genç Bram Stoker’a büyük bir ilham kaynağı olduğunu da duyacaksınız.

Yerli bir Dublin ya da uzak bir alandan gelen bir ziyaretçi olun, bizimle gelin ve altında ne olduğunu keşfedin.

Neler dahil?
  • Rehberli yürüyüş turu

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *