24/7 İletişim +905437872917

Edinburgh: 3 Saatlik Doğaüstü Masalları

UFO’ların, büyük kedilerin, hayaletlerin, cadıların ve daha fazlasının hikayelerini dinleyin. Bu tur size başkalarının Edinburgh sokaklarında olamayacağını söyleyecektir. Edinburgh’un doğaüstü geçmişine ve geleceğine götürülmek.

Edinburgh: 3 Saatlik Doğaüstü Masalları

Öne çıkanlar
  • Greyfriars Churchyard, Edinburgh Müzesi, Chambers Caddesi, Royal Mile ve Cannongate Kilisesi gibi Edinburgh görülecek yerlerini ziyaret edin
  • Castle Hill’de tehlikede olan cadıların hikayelerini dinleyin
  • Elini aşağı çekmede ve sarkaç büyüsünde dene
Tam açıklama
Sizi Edinburgh sokaklarında dolaştırırken kılavuza katılın. Castle Hill’de tehlikede olan cadıların hikayelerini dinleyin. Sonra bir hayaletin hala musallat olduğu bir yere oturun. Bu normal bir hayalet değil, çünkü bu onun kapısını çaldığında hoşuna gitmiyor.

Ardından cinayet hikayelerine ve paranormal dünyanın Edinburgh’da bıraktığı tuhaf manzaralara geçin. UFO’ların ve büyük kedi manzaralarının dünyasına bir gezi alın. Sonra, bir kurt adam ve tepelerde koşan bir gümüş adam da dahil olmak üzere Edinburgh sokaklarında ve çevresinde görülen garip şeylerden bazılarına gidin.

Turu en faulün geçmişi ile bitir ve Edinburgh yasasını ihlal etmeye cesaret edince sana ne olacak. Sonuçta, bir duvara zincirlenirken balın vücudunuzun her yerine yerleştirilmesini ister misiniz? Ayrıca bu tura çıkarken, avlanma ve sarkaç büyüsünde elinizi deneme şansınız olacak. Turu tamamladıktan sonra çevrimiçi bir okuma için kendiniz de rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Neler dahil?
  • Canlı rehber
  • Çark çubukları
  • Sarkaç
  • Çevrimiçi okuma

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *