24/7 İletişim +905437872917

Edinburgh: Akşam Royal Mile Yürüyüş Turu

Edinburgh Eski Kent’i ve Royal Mile’de dolaşarak iki saat geçirin. Bilgili rehberinizle bu harika şehir geçmişinin olaylarını ve karakterlerini dinleyin.

Edinburgh: Akşam Royal Mile Yürüyüş Turu

Öne çıkanlar
  • Edinburgh Eski Kenti Tarihi hakkında bilgi alın
  • Dostça bilgili rehberinizle Edinburgh’i akşamları deneyimleyin
  • Eski Kentin Kapanışlarına ve Wynd’lerine giderek, dövülmüş pistteki gizli mücevherleri görün
Tam açıklama
Edinburgh Eski Kent ve Kraliyet Mile yürüyerek en iyi keşfedilir. Royal Mile Walking Tour, Edinburgh Kalesi yakınlarındaki zirvede başlar ve altındaki Holyroodhouse Sarayı’nın dışında sona erer. Bu harika kentin geçmişini şekillendiren karakterleri ve olayları, İskoç Kraliçesi Mary’den Bruce ve Adam Smith’den John Knox’a kadar duyacaksınız.Edinburgh’un en eski binalarından biri olan Gladstone’s Land’ın dışından başlayarak, Orta Çağ’ın Eski Kent’teki yaşam hakkında duyacağınız yerler. St Giles, John Knox Evi ve White Horse Close, İskoçya Parlamentosu ve Kraliçenin İskoçya’daki resmi ikametgahı, keşfedeceğiniz önemli noktalardan bazıları. Şehrin geçmişi hakkında tutkulu bir rehberle Edinburgh’un tarihi boyunca gezinmek için bu eşsiz fırsatı kullanın.

Neler dahil?
  • Akşam yürüyüş turu
Hariç olanlar
  • Teşekkürler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *