24/7 İletişim +905437872917

Edinburgh: Alternatif Komedi Yürüyüş Turu

Şehrin bu komedi yürüyüş turunda kendinizi aptalca gülerken Edinburgh’un Arnavut kaldırımlı sokaklarının hikayelerini ve tarihlerini dinleyin. İnanılmaz bir komedi rehberiyle, çok fazla gül ve şehre yeni bir taraf gördüğünde biraz öğren.

Edinburgh: Alternatif Komedi Yürüyüş Turu

Öne çıkanlar
  • Günü yerel ve profesyonel bir komedyen ile keşfederek geçirin
  • Komik (ve iğrenç) hikayelerin tadını çıkarın
  • Yetişkin mizahla bu komedi turuna başınızı atın
  • İskoç dili ve kültürel merakları hakkında bilgi edinin.
Tam açıklama
Tur, Edinburgh Eski Kent bölgesinin kalbindeki Monkey Barrel Comedy Club’da başlıyor. Yerel rehberinizden anlatan bir stand-up komedi ve tarihi hikaye karışımı ile birlikte şehir boyunca alternatif bir maceraya atılın.

Neden her öğlen saat 1’de büyük bir top atıyorlar? Unicorn gerçekten İskoçya’nın ulusal hayvanı mıdır? Acımasız katillerden sonra neden Edinburgh’un pub’ları seçildi? Gerçekten İskoçya’da ateşlenen mars barlarını yiyorlar mı? Bu İskoç kentinin pitoresk caddelerinde dolaşırken tüm sorularınız ve daha fazlası cevaplanacaktır.

Tur bazı yetişkin mizah ve kötü bir dil içeriyor, bu yüzden kesinlikle 16 yaş ve üstü. Rehberiniz size Edinburgh hakkında bilmek istediğiniz her şeyi ve muhtemelen biraz da kendisi hakkında bilmek istemediğiniz şeyleri söyleyecektir! Gelin ve dünyanın en güzel şehirlerinden birinde dolaşırken bir miktar ‘craic’ geçirin.

Not: Rehberiniz, gülen ölen ziyaretçiler için hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Neler dahil?
  • Sert hava koşullarında sınırlı sayıda şemsiye mevcuttur
Hariç olanlar
  • Teşekkürler
Kimler için uygun değil
  • 16 yaşın altındaki çocuklar

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *