24/7 İletişim +905437872917

Edinburgh: Dinamik Dünya Biletleri

Dünyadakilerin aksine bir maceraya atılın. Gezegenimizi şekillendirirken doğanın ilkel güçlerini keşfedin, uzayda ve zamanda yolculuk yapın ve hatta dünyanın dört bir yanında 4 boyutlu bir maceraya çıkın. 360 derece ShowDome sinemasında epik filmler…

Edinburgh: Dinamik Dünya Biletleri

Öne çıkanlar
  • Daha önce hiç olmadığı gibi Dünya gezegenini keşfetmenin tadını çıkarın
  • Edinburg’un soyu tükenmiş volkanın dibinde bulunan Arthur’s Seat
  • 360 derecelik bir deneyime dalın
Tam açıklama
Dünya gezegeninin hikayesine tanık olmak için zaman içinde bir yolculuğa çıkın. Bir zaman makinesinde zamanın başlangıcına geri dönün ve ilk elinizde büyük patlamaya tanık olun. Işık hızından milyarlarca kez daha hızlı seyahat eden bir uzay gemisiyle evrenin içinden roket atın ve galaksinin diğer tarafında yıldızların patladığını görün. Erimiş bir lav akışı doğrudan size doğru ilerledikçe ve volkanlar gökyüzüne kül ve gaz bulutları attığında, toprak titremesini hissedin.

Polar buz kapaklarını kendiniz için bir buzdağına dokunma şansıyla yaşayın. Buz gibi buzulların üstünden uçun ve tüm kıtaları oyurken onların gücüne hayran kalın. Baş döndürücü yüksekliklerden dünyanın dört bir yanındaki destansı bir 4-D maceraya dalın ve okyanusun altına dalın.

“Capcom Go! Apollo Story ”, 360 derecelik ShowDome Sinemasında. Bu film, insanlığın en büyük başarılarından biri olan Apollo uzay programının hikayesini anlatıyor. Yıl boyunca seçilebilecek birçok film var.

Bu yaz Dinamik Dünya, tur için yeni bir boyut katan, yepyeni bir artırılmış gerçeklik yarışmasına sahip. Testin acemi ve uzman bir versiyonuyla, her yaştan ziyaretçi deneyim boyunca özel bir göreve girmeye davet edilir. Fransızca, Almanca, İspanyolca ve İtalyanca dillerinde de mevcut olan misyon, bilgi ve gözlem becerilerini test ediyor ve bir fotoğraf noktası ve sertifika ile bitiyor.

Neler dahil?
  • Dinamik Dünya giriş bileti
Hariç olanlar
  • Sesli rehberler önceden indirilebilmekte veya gün içerisinde kiralanabilmektedir.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *