24/7 İletişim +905437872917

Edinburgh: Holyroodhouse Bilet Sarayı

Kraliçe’nin resmi İskoç evine giriş bileti olan Edinburgh’daki Holyroodhouse kompleksi sarayının ihtişamını keşfedin. State Apartments’ı keşfedin, Mary Queen of Scottts’ın tarihi odalarını, Taht Odasını ve daha fazlasını görün.

Edinburgh: Holyroodhouse Bilet Sarayı

Öne çıkanlar
 • Kraliçe’nin İskoçya’daki Holyroodhouse’daki resmi konutunu keşfedin
 • Rembrandt ve Canaletto’nun resimlerini de içeren Kraliyet Koleksiyonundaki hazineleri görün
 • İskoçya’nın Mary Queen of Scots’daki odasındaki etkileyici olayları öğrenin.
 • 12. yüzyıldan kalma Holyrood Manastırı’nın pitoresk kalıntılarını gezin
 • Palace Cafe’de serinletici bir içecek, aperatif veya öğle yemeğinin tadını çıkarın (kendi masrafları dahil)
 • Kraliçe tarafından resmi ve özel görüşmelerde hala kullanılan odalarda bulunan stand.
 • Ardışık hükümdarların değişen zevklerini keşfedin
Tam açıklama
Edinburgh Kraliyet Milinin sonunda bulunan, Holyroodhouse Sarayı, Majesteleri Kraliçenin resmi İskoç konutunun zengin devlet odalarını ve gösterişli bahçelerini gezin.

Barok sarayın içine girdikten sonra, İskoçya’nın geçmişi ile yakın ilişkilerini ücretsiz bir sesli rehber aracılığıyla öğrenin (9 dilde mevcuttur). Ardışık hükümdarların değişen zevklerini görmek için Devlet Daireleri’ni ziyaret edin. Kraliçe ve Kraliyet Ailesi tarafından resmi törenlerde hala kullanılan odalarda resim ve diğer sanat çalışmalarının yanı sıra kaliteli alçı tavanlara ve Brüksel halılarına hayret edin.

Yeni bir şövalye kurulduğunda, Thistle Tarikatı Şövalyeleri ve Hanımlarına öğle yemeğinin nerede yapıldığını görmek için Taht Odasına gidin. Kraliçe’nin Sabah Salonunda özel izleyicilerini nerede tuttuğunu keşfedin. Yılbaşı Şeref Listesi veya Kraliçe’nin Doğum Günü Şeref Listesi’nde adı verilen İskoç sakinlerinin bir Yatırım töreninde ödüllerini aldığı Büyük Galeri’ye devam edin.

Jacob de Wet’in saraydaki en büyük oda olan Great Gallery’deki İskoçya’nın gerçek ve efsanevi krallarının portrelerine hayran kalın. İskoçya’nın, Mary Queen of Scots’ın, kıskanç kocası Lord Danley’nin vahşice öldürülmesine tanıklık ettiği tarihi odalarındaki tarihi olaylardan öğrenin.

Sesli turunuzun sonunda, Palace at the Palace’da serinletici bir içecek veya hafif bir öğle yemeğinin (kendi masrafları) tadını çıkarın.

Neler dahil?
 • Holyroodhouse Sarayı’na giriş bileti
 • Sesli rehber (9 farklı dilde mevcuttur)
Hariç olanlar
 • Transferler
 • Yiyecek ve içecekler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *