24/7 İletişim +905437872917

Edinburgh Kalesi: Hızlı Giriş Rehberli Tur

Bu ilgi çekici kale turu, çizgiyi İskoçya’nın en ikonik tahkimatına atlamanızı sağlar. İngilizce’deki 90 dakikalık tur, 3.000 yıllık Edinburgh Kalesi tarihini ve İskoçya’nın şekillenmesinde oynadığı önemli rolü kapsayacak.

Edinburgh Kalesi: Hızlı Giriş Rehberli Tur

Öne çıkanlar
  • Hızlı bir satır atlama girişi ile zaman kazanın
  • Uzman rehberinizle Castle kompleksi’ndeki en önemli turistik yerleri ziyaret edin
  • Kendinizi keşfetmek için yola çıkmadan önce Kalenin gizli tarihlerinin çoğunu öğrenin
Tam açıklama
Tur Kraliyet Mile’deki Adam Smith heykeli ile başlıyor. Rehberiniz sahneyi hazırlarken Edinburgh Kalesi’ne doğru yürüyün, Kale’nin önemini açıklayın ve onu şekillendirmeye yardımcı olan bazı kilit karakterlerden bahsedin. Castle kompleksine ulaştığınızda, kılavuzunuz hızlı geçişleri paylaşır ve böylece İskoçya’nın en çok ziyaret edilen ücretli cazibe merkezlerine doğrudan erişim sağlar.

Rehberinize girdikten sonra Argyle Bataryası ve One O’clock Silahı, Hastane Meydanı ve Batı Panoraması dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Kale’nin tüm ana binaları ve ilgi çekici yerleri hakkında derinlemesine bilgi paylaşan Kale kompleksi boyunca yürüyeceksiniz. Kale zindanları ve askeri cezaevi, Kara Ziyafet ve Thomas Randolph’un cesur kale baskınları, St Margret Şapeli, Mons Meg, Taç Meydanı ve İskoçya’nın Onurları.

Tur rehberinin sizi kale arazisinde dolaştırırken, 3000 yıllık kale tarihine kadar götürürken sizi herhangi bir kale müzesine götüremeyeceğini lütfen unutmayın. Tur sona erdiğinde, çeşitli kale binalarını ve müzelerini kendi boş zamanlarınızda keşfetmeye başlayacaksınız – umarız sadece kendi başınıza geldiğinizden daha fazla bilgiyle!

Neler dahil?
  • Giriş bileti
  • Kaleye hızlı giriş
  • Rehberli tur
Kimler için uygun değil
  • Hareket engeline sahip kişiler
  • Tekerlekli sandalye kullananlar

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *