24/7 İletişim +905437872917

Edinburgh Kalesi: İtalyanca Rehberli Tur

İskoçya’nın en önemli kalesini keşfedin. 2 saatlik rehberli turla etkileyici tarihin ve Edinburgh Eski Kentinin muhteşem manzarasının tadını çıkarın.

Edinburgh Kalesi: İtalyanca Rehberli Tur

Öne çıkanlar
  • Kendinizi Keltler, Romalılar, Robert Bruce, William Wallace ve daha birçok tarihin içine bırakın.
  • İskoçya’nın en çok ziyaret edilen anıtını keşfedin
  • Kaleden kentin muhteşem panoramik manzarasını seyredin
Tam açıklama
Royal Mile’a gidin ve Edinburgh Kalesi’ne gelin. Dış duvarları geçin ve Edinburgh’un İskoçya tarihinde önem kazanmasıyla birlikte kalenin nasıl büyüdüğünü ve İngiltere’nin tarihi olaylarında daha büyük bir rol oynamaya başladığını görün.

İskoçya’da en çok ziyaret edilen anıt da tarihin sahnesiydi. Duvarları Keltler, Romalılar, Bruce Robert ve William Wallace, Maria Stuarda Mahkemesi, İskoçya’nın Onurları ve Kader Taşı’ndan bahseder. Müzelerde, ordudaki yaşamın ve Birleşik Krallık’ın askeri faaliyetlerinin kanıtı var.

Kale, görkemli bir şekilde eski bir volkanın kraterinin üzerinde durmaktadır. Bu ziyarette, bu eski taşların arasına gizlenmiş onur, efsaneler, cinayetler, savaşlar, kuşatmalar ve gizemleri duyunca, kalenin ana binalarını keşfedin. Dilinizde bu olağanüstü yeri keşfedin.

Neler dahil?
  • İtalyanca konuşan tur lideri
  • Kale giriş
Hariç olanlar
  • Yiyecek ve içecekler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *