24/7 İletişim +905437872917

Edinburgh Old Town ve Yeraltı Tarihi Turu

Edinburgh’un ünlü Royal Mile’ı etrafında yerel bir tarihçiye katılın ve Yeraltı Mahzenlerini ziyaret edin. Edinburgh’un büyüleyici tarihi, edebi kahramanları, rezil suçlular ve kenti bugünkü haline getiren savaşlar hakkında bilgi edinin.

Edinburgh Old Town ve Yeraltı Tarihi Turu

Öne çıkanlar
  • Yerel yayınlanmış bir tarihçi tarafından Edinburgh’un Eski Kenti çevresinde dolaştırılacak
  • Edinburgh’un Yeraltı Valancelerine özel erişim kazanın
  • Edinburgh’un uzun ve büyüleyici geçmişini keşfedin
  • Eski Kent’in gizli kapanma ve tarihi mekanlarından bazılarını ziyaret edin
  • Profesyonel, bilgilendirici ve ilgi çekici turumuzun tadını çıkarın
Tam açıklama
Tarihi tur, yerel bir tarihçi tarafından karşılanacağınız ve doğrudan Yer Altı Vahalarına doğru ilerleyeceğiniz Edinburgh Royal Mile’daki Eski Polis Kutusu’nda başlıyor. Edinburgh’s Underground 400 yıldan daha eskidir ve kılavuzun sizinle paylaşacağı büyüleyici tarihi ile doludur.

Yeraltı Kasırgaları’nı gezdikten sonra rehberiniz sizi Edinburgh’un Royal Mile ve Eski Kenti etrafında gezecek ve bazı gizli kapanışları ve tarihi önem taşıyan diğer yerleri ziyaret edecek. Varlığını bilmediğiniz, çoğu turist yolunda olan Edinburgh’un bölümlerini keşfedin.

Dünyadaki ilk gökdelenlerin Edinburgh’da inşa edildiğini, Jekyll ve Hyde için ilham kaynağı olan yerel suçlunun kimliğini keşfedin, Ebeneezer Scrooge’un gömüldüğü “Kara Pazar” ibaresinin nereden geldiğini öğrenin – evet, gerçekten – ve Edinburgh Üniversitesi, seri katiller Burke ve Hare ile yakından çalıştı. Edinburgh’un tarihi uzun ve büyüleyici, coşkulu, tutkulu ve yerel rehberimiz tarafından anlatıldığında daha da özel.

Neler dahil?
  • Uzman rehber
  • Edinburgh’un Yeraltı Kasalarına giriş

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *