24/7 İletişim +905437872917

Edinburgh: Sihirli ve Rehberli Harry Potter Yürüyüş Turu

Edinburgh’da 2 saatlik bir sihirli yürüyüş turuna çıkın ve Harry Potter dünyasının tasarlandığı şehri keşfedin. Görsel-işitsel bir testle bilginizi sınayın, ait olduğunuz Hogwarts Binası’nı öğrenin ve Tom Riddle’ın mezarını ziyaret edin.

Edinburgh: Sihirli ve Rehberli Harry Potter Yürüyüş Turu

Öne çıkanlar
  • Okul binanız için puanlar kazanın ve Harry Potter bilginizi test edin
  • Greyfriars Kirkyard’da Tom Riddle’ın gerçek mezarını görün
  • JK Rowling’in ünlü kitaplarına ilham veren şehri keşfedin
Tam açıklama
Edinburgh’da Harry Potter temalı bir yürüyüş turunun keyfini çıkarın. JK Rowling’e, Hogwarts ve onun ünlü karakterleri için ilham veren şehri gezin ve ünlü yazarın kitaplarını kaleme aldığı yeri keşfedin. Görsel-işitsel bir testle Harry Potter bilginizi sınayın ve okul binanız için puanlar kazanın.

Hangi Hogwarts Binası’na dahil olduğunuzu ve safkan mı, muggle mı yoksa kofti mi olduğunuzu öğrenin. Greyfriars Kirkyard’da Tom Riddle’ın mezarını ziyaret edin ve City Chambers’da JK Rowling’in altın el izlerinin bulunduğu yerden geçin. Sihirli ve rehberli 2 saatlik bir turda, tüm bunları ve daha fazlasını görün.

Neler dahil?
  • 2 saatlik tur
  • Rehber

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *