24/7 İletişim +905437872917

Edinburgh: Yeraltı Vaults Turu

Edinburgh’daki bu tura katılın ve 18. yüzyıla kadar uzanan Eski Kent’in altındaki tonozları ziyaret edin. Kostümlü rehberiniz size cinayetleri, cadıların ve bu korkunç yere yaşayan insanların zulmünü anlatacaktır.

Edinburgh: Yeraltı Vaults Turu

Öne çıkanlar
  • Edinburgh Old Town sokaklarında altında loş tonoz bir rehberli tur atın
  • Güney Köprüsü tonoz keşfedin ve şehrin sokaklarında altında yatan tarihi hakkında bilgi
  • alanı üzerinden yaygın koştu pis yaşam koşulları ve hastalıklar hakkında duymak
Tam açıklama
Bu tonoz turu sizi Edinburgh Eski Kenti sokaklarının altında, birçoklarının perili olduğu düşünülen loş bir alana götürüyor. 1 saatlik turunuz, 1700’lere kadar uzanan Güney Köprüsü’nün tonozlarını ziyaret ediyor. Bunlar, En Haunted Live’da dünyadaki en korkunç yerlerden biri olarak belirtilen kasalarla aynı.

Tonozların yıllar içinde nasıl kullanıldığını ve onlara sıkça maruz kalan yoksul ve evsizlerin yaşadığı yaşam koşullarını öğrenin. Edinburgh tarihinin karanlık tarafı, mum ışığında yeraltı bölgesinde dolaşırken ortaya çıkacaktır.

Kostümlü rehberinizden, Burke ve Hare cinayetlerini ve cadıların zulmünü duyacaksınız. Edinburgh sokaklarını takip eden karakterleri ve tonozlarla ilişkilendirilen paranormal hikayeleri keşfedin.

Perili Vaults tur seçeneği daha paranormal ve hayalet hikayeleri kapsayacak. Ayrıca, bu öğelerin nasıl ve neden kullanıldığını keşfetmek için işkence sergimizi ziyaret edeceksiniz.

Neler dahil?
  • Güney Köprüsü yeraltı tonoz Rehberli tur
Kimler için uygun değil
  • Hareket engeline sahip kişiler
  • Tekerlekli sandalye kullananlar

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *