24/7 İletişim +905437872917

Edinburgh Zindanı Giriş Bileti

Edinburgh Zindanı, canlı oyuncuları, tiyatro setlerini ve heyecan verici sürüşleri kullanarak Edinburgh’un en karanlık tarihi boyunca geçen yeraltı yolculuğu.

Edinburgh Zindanı Giriş Bileti

Öne çıkanlar
  • Profesyonel oyuncu kadrosundan canlı oyuncu gösterileri yaşayın
  • İskoç tarihi boyunca bir yeraltı yolculuğuna çıkın
  • Son teknoloji temaya, özel efektlere ve sürükleyici 360 sete hayran kalın
  • Herkes için korkutucu olan heyecan verici yer altı sürüşlerinin tadını çıkarın
Tam açıklama
Edinburgh Zindanı harika tiyatro oyuncuları, özel efektler, sahneler, sahneler ve gerçekten eşsiz ve heyecan verici bir yolculuğa çıkıyor. 11 canlı aksiyon şovu ve 2 yeraltı yolculuğu ile Edinburgh’un ürpertici tarihini görecek, duyacak, dokunacak, koklayacak ve hissedeceksiniz.

Yamyam Sawney Bean’i bulmak için Galloway mağaralarına yelken açın ve 1832’den beri nüfusu düşük tutan Burke ve Hare ile tanışın. Çok eğlenceli ve bazen biraz korkutucu.

İskoç Kraliçesi Mary Kraliçe’nin İskoç Kraliçesinin yapışkan yüzüyle nasıl bir araya geldiğinin ve Mary’nin İngiliz tacı için Elizabeth’e karşı komplo kurmasının öyküsünü öğreneceğiniz 2019 için yeni bir gösteri yaşayın:

8 Şubat 1587. Siyah bir bezle örtülmüş bir uygulayıcının iskelesi, düşmüş İskoç Kraliçesi Mary’yi bekliyor. Kendi ailesi tarafından bir hain olarak mahkum edildi, zina ve cinayetle suçlandı … Son balta darbesinden önce üzgün hikayesini duydum.

Neler dahil?
  • Edinburgh Zindanına giriş ücreti
Kimler için uygun değil
  • 5 yaşın altındaki çocuklar

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *