24/7 İletişim +905437872917

Eski Kenti Ziyaret – Bir Limonata Dahil

Özel binaları ve tarihi anıtları arasında Bükreş’in eski merkezinde yürüyüş turu. Ünlü teraslardan birinde limonata tadını çıkarın.

Eski Kenti Ziyaret – Bir Limonata Dahil

Öne çıkanlar
  • Ünlü tarihi Manuc’s Inn’e ve önemli tarihi esere bakın
  • Lipscani Caddesi ve 1833’te inşa edilmiş etkileyici bir bina olan Linden Inn’i keşfedin
  • Eski Princely Sarayı ve Aziz Anton Kilisesi ile Eski Princely Mahkemesi’ni keşfedin
Tam açıklama
Tur, Eski Kent’teki en iyi turistik mekanları ziyaret etmeyi içerir. Manuc’s Inn (Hanul lui Manuc) – ünlü tarihi han, turun ilk turistik mekanıdır. Daha sonra, neoklasik ve neo-barok tarzda inşa edilmiş etkileyici tarihi binalara hayran kalacaksınız ve her biri hakkında detayları bulacaksınız. Yakınında Eski Princely Sarayı (Curtea Veche) ile Eski Princely Sarayı (Palatul Voievodal) – Vlad the Impaler’ın eski evi ve Bükreş’teki en eski kilise olan St. Anton Kilisesi (Biserica Sfantul Anton) bulunmaktadır. Burada 500 yıldan daha uzun bir süre önce inşa edilmiş bu eski yerin tarihi hakkında tüm sırları öğrenin.

Eski Kent birçok teras, kafe, restoran ve mağaza ile ünlüdür. Lipscani Caddesi’ne ulaştığınızda, 1833’te inşa edilmiş etkileyici bir bina olan Linden Inn’e (Hanul cu Tei) hayran olabilirsiniz. Rehberimiz hakkında bilgi alacağınız bir limonata molası için güzel teraslardan birinde duracaksınız. Bükreş’teki eğlence, kültür ve gastronomi hakkında şehrin gizli atraksiyonları.

Yürüyüş turu yaklaşık 300 yıl önce “Brancovenesc” tarzında inşa edilen Stavropoleos Kilisesi’ne (Biserica Stavropoleos) devam ediyor. Tur, Bükreş’in diğer önemli yerlerini bulacağınız Victory Caddesi’nde (Calea Victoriei) devam ediyor ve turu bitirmek için Manuc’s Inn’de döneceksiniz.

Neler dahil?
  • Kılavuz
  • Bir limonata
Hariç olanlar
  • Giriş biletleri
  • Kişisel harcamalar (hediyelik eşya, yemek vb.)

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *