24/7 İletişim +905437872917

Forth of Firth: Krema Çayı ile Gezi Turu

Bu Kremalı Çay gezisi sırasında Outlander’da bulunan Blackness Kalesi manzarasına bakın. Ayrıca Robert Louis Stevenson’ın “Kaçırdığı” nda belirtilen mühürler, ponponlar ve Limekilns köyünün manzarası da var.

Forth of Firth: Krema Çayı ile Gezi Turu

Öne çıkanlar
  • Üç Köprü’nün eşsiz manzarasına sahip bir Firth of Forth tekne turunun tadını çıkarın
  • Outlander ve Outlaw King’de gösterildiği gibi Blackness Castle’ı görüntüleyin
  • UNESCO Dünya Mirası Forth Köprüsü’nü yakından inceleyin
  • Mühürler ve ponponlar da dahil olmak üzere deniz canlılarına yaklaşın
Tam açıklama
Forth of Firth, basitçe mitler, çalkantılı tarih ve büyüleyici deniz vahşi yaşamı ile doludur. Bu tekne turuna muhteşem bir gemide 90 dakikalık bir seyir ile katılın. İskoçya’nın hareketli başkenti Edinburgh’a sadece kısa bir mesafede olan Güney Queensferry’den hareket.

Outlander ve Outlaw King’de asla yelken açılmayan bir gemi olan Blackness Kalesi’nin manzarasını izleyin. Robert Louis Stevenson’ın “Kaçırdığı” nda belirtilen Limekilns köyünün manzaraları da var. Limekilns’ten David Balfour ve Alan Breck, ileride bir kürek teknesinde taşınırdı. Ayrıca UNESCO Dünya Mirası İleri Köprüsünü de içeren daha önce hiç görmediğiniz Üç Köprü’yi göreceksiniz.

Rahatınız için teknede gözlem salonunda veya dışarıdaki terasta arkadaşlarınızla ve ailenizle rahatlayın ve ücretsiz kremalı çayınızın tadını çıkarırken rehberli yorumları dinleyin. Deniz vahşi yaşamını görün, turunuz sırasında deniz kuşları ve foklar dahil olmak üzere çok çeşitli deniz yaban hayatı görmek için birçok fırsat bulacaksınız.

Neler dahil?
  • Çörek, konserve, krema ve kişi başı çay veya kahve seçenekli ücretsiz kremalı çay içeren 90 dakikalık tekne turu
Hariç olanlar
  • Barda ek çörekler ve çay veya kahve satın alınabilir

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *