24/7 İletişim +905437872917

Galway’den: Connemara Ulusal Parkı ve Kylmore Manastırı Turu

Bu Connemara turu Galway Bay ve Wild Atlantic Way sahil şeridini takip eder. Bu eşsiz turda, Connemara Ulusal Parkı veya Kylemore Manastırı’nda 2 saatlik bir durak seçeneğine de sahipsiniz.

Galway’den: Connemara Ulusal Parkı ve Kylmore Manastırı Turu

Öne çıkanlar
  • Connemara’nın Vahşi Atlas Okyanusunun Önemli Noktalarını Ziyaret Edin
  • İrlanda’nın bu eşsiz köşesinin manzara ve tarihi hakkında bilgi edinin
  • Güzel manzaralar ve izole plajların keyfini çıkarın
Tam açıklama
Galway’den topladıktan sonra, Vahşi Atlantik Yolu üzerinde Connemara’nın güney kıyılarında batıya çıkmadan önce Claddagh ve Salthill üzerinden gidin. Ormanlık alanlar, bataklıklar ve thatched cottage’nin köyleri geçin.

Rosmuc’daki Patrick Pearse’s Cottage’da durun ve Connemara’nın gizli mücevheri Bothar na Scragoige’ye gitmeden önce İrlandalı Milliyetçiliğin önderliğini öğrenin.

Wild Atlantic Way boyunca geri dönmeden önce Roundstone’un pitoresk balıkçı köyünde bir fotoğraf durun.

Sonra Derrigimlagh Bog’da durun. 20. yüzyılın başında iletişim ve havacılık dünyasının merkezi olarak hareket eden bu uzak alan hakkında bilgi edinin.

Clifden’den geçtikten sonra, heyecan verici Sky Road’a gidin. Gökyüzü Yolu, kalbi duran çarpık dönüşlerle dünyaca ünlüdür ve Atlantik Okyanusu’nun üstünde yükselir.

Ardından, 2 seçenek arasından seçim yapın: Connemara Milli Parkı’nda keşfetmek ve yürüyüş yapmak için 2 saatlik bir durak veya büyülü 19. yüzyıl kireçtaşı ve mermer Kylemore Manastırı’nda 2 saatlik bir uğrak yer.

Görkemli Oniki Bens ile Maumturk Dağları arasında Inagh Vadisi’nden ve Clifden Yolu’ndaki ana Galway’e kadar uzanan turunuzu bitirin. Burada, ünlü Sessiz Man Köprüsünü ziyaret etmeden ve Galway’e dönmeden önce etkileyici Connemara Dev’e hayran kalacaksınız.

Neler dahil?
  • Antrenör turu
  • Yerel sürücü ve rehber
  • Kylemore Manastırı’nın Connemara Ulusal Parkı’ndaki 2 saatlik bir durağın seçimi
Hariç olanlar
  • Pearse’s Kulübe girişi
  • Kylmore Abbey giriş
  • Yiyecek ve içecekler
Kimler için uygun değil
  • Tekerlekli sandalye kullananlar

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *