24/7 İletişim +905437872917

Glasgow: Celtic Park Stadyumu Turu

Tarihi dolaşın ve 1 saatlik bir rehberli turda Celtic Park Stadı’ndaki tutkuyu hissedin. Soyunma odasını, tüneli, sığınma evini ve daha fazlasını ziyaret edin.

Glasgow: Celtic Park Stadyumu Turu

Öne çıkanlar
  • Sahne arkasında Celtic Futbol Kulübü’ne girmenin tadını çıkarın
  • Celtic Park’ın toplantı odası, tünel, giyinme odası ve sığınma evini ziyaret edin
  • Kulüp geçmişi boyunca bir yolculuğa çıkın
Tam açıklama
Celtic Park, Avrupa’nın en büyük futbol stadyumlarından biridir. Celtic Park’ı, 1888’de kurulduğu tarihten itibaren Celtic Futbol Kulübü’nün renkli tarihi ve mirasını öğrenmek için mükemmel bir yer haline getirmek.Stadyumu yeni perspektiflerden deneyimleyen bir saatlik turun tadını çıkarın. İlk kez, Kelt’in mirasını ve kültürünü, dünyayı ünlü ve tanınmış dünyaya dönüştüren kültürü yaşayın.

Çeşitli bilgilendirici ve etkileyici sergilerimizle, stadyumun rehberli turuna katılarak kulübün tarihi boyunca bir yolculuğa çıkın. Turunuz, efsanelerin ayak izlerini gezmeden önce ev sahibi takım soyunma odasına ve Celtic FC Boardroom’a bir ziyareti içerir. tünelden aşağı, sundurmada oturan ve zift tarafında alarak.

Neler dahil?
  • Stadyum turu giriş ücretleri
  • Tur rehberi

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *