24/7 İletişim +90 546 656 35 88

Güney Kore Devlet Başkanı Park, Çek Cumhuriyeti Başbakanı ile buluşacak

Güney Kore Devlet Başkanı Park Geun-hye’nin, bu ay sonunda Çek Cumhuriyeti Başbakanı Bohuslav Sobotka ile bir araya geleceği bildirildi.Güney Kore’nin başkenti Seul’e Şubat ayının 26’sında geleceği bildirilen Çek Cumhuriyeti Başbakanı Sobotka’nın,…

Güney Kore Devlet Başkanı Park Geun-hye’nin, bu ay sonunda Çek Cumhuriyeti Başbakanı Bohuslav Sobotka ile bir araya geleceği bildirildi.

Güney Kore’nin başkenti Seul’e Şubat ayının 26’sında geleceği bildirilen Çek Cumhuriyeti Başbakanı Sobotka’nın, Park ile görüşmesinde iki ülke arasında ticari, enerji ve sanayi alanlarındaki ilişkilerin geliştirilmesine yönelik müzakerede bulunacağı bildirildi.

Güney Kore ve Çek Cumhuriyeti arasındaki diplomatik ilişkilerin bu sene 25. yıl dönümünü. Şu ana kadar iki ülke arasındaki ticari hacmin yaklaşık 2,3 milyar dolara ulaştığı biliniyor. CİHAN

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *