24/7 İletişim +905437872917

Güney ve Batı Kıyısı Dört Gün Turu: İrlanda

Galway trenle Dublin’e dönmeden önce Moher Ring of Kerry, Dingle Peninsula ve uçurumlar turne Killarney merkezli Cork sonra, Blarney Kalesi, Queenstown Story ve alma İrlanda Güney Batı ve Batı dört günlük tur,

Güney ve Batı Kıyısı Dört Gün Turu: İrlanda

Öne çıkanlar
  • Blarney Kalesi’ndeki ünlü Blarney Taşı’nı öp
  • Dingle Körfezi, Killarney Gölleri ve Carrauntoohil’i görün
  • Dünyaca ünlü Moher Kayalıkları’nın çarpıcı manzaralarına hayran kalın
Tam açıklama
1.gün

InterCity treninin Cork (kahvaltı servisi) çıkışından 07: 00’da Dublin Heuston İstasyonu’nda (Müşteri Hizmetleri Masası) check-in yapın. Cobh’daki The Queenstown Story, Blarney Castle’ı ziyaret ettikten sonra, en-suite olanaklarla üç gecelik B & B için Killarney’e gittik.

2. gün

10.00 ayrılış Killarney on Ring of Kerry turu. Dingle Koyu da dahil olmak üzere İrlanda’nın en muhteşem manzaralarından bazılarını görüntüleyen harika bir günümüz var. Ayrıca İrlanda’nın en yüksek dağı olan Carrauntoohil, Moll’s Gap, Ladies View ve dünyaca ünlü Killarney Gölleri olan Macgillicuddy Reeks’i görüyoruz. B & B, Killarney gecede.

3 gün

10.00 Killarney’de bir gecede “Ryan’ın Kızı” filminin yeri olarak ünlenen Dingle Yarımadası’nı geziyoruz.

4. gün

07.30 Kalkışı Molar Cliffs of Moher turnesine katılmak için Killarney Limerick Limanı’na gidin, Bunratty Castle, Moher Cliffs, Doolin’deki O’Connors Pub, Galway Bay Galway varış 20:45’ten trenle Dublin Heuston’a geri dönün.

Pazartesi / Salı / Çarşamba, Cuma ve Cumartesi

Fiyat kişi başı paylaşım içindir

Tek Kişilik Oda Eki uygulanır *

Neler dahil?
  • Tüm kabul
  • Transferler / turlar.
  • Killarney Oda ve Kahvaltı üç gece
Hariç olanlar
  • Gün 2, 3 ve 4 Kahvaltı dışındaki herhangi yemekler.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *