24/7 İletişim +905437872917

Güzel Alpler’in de dahil olduğu Hallstatt’a Özel Günlük Gezi

UNESCO listesindeki Salzkammergut’un manzaralarını Viyana’dan tam gün özel turla görme fırsatını yakalayın. Pitoresk Hallstatt köyü Admont Manastırı’nın Barok güzelliğini görmek için yolda durun ve göllerin ve Avusturya Alplerinin manzarasının tadını…

Güzel Alpler’in de dahil olduğu Hallstatt’a Özel Günlük Gezi

Öne çıkanlar
  • Özel bir tam günlük turun keyfini çıkarın
  • Güzel sahne görmek
  • Avusturya’nın gizli incisine git
Tam açıklama
Otelinizde sizi ünlü Salzkammergut Alpine bölgesine doğal bir yolculuğa çıkacak özel bir şoför ile almalısınız. Avusturya Alplerinin kalbinden geçirilecek ve panoramik dağ manzarasının keyfini çıkaracaksınız.

İlk durak, dünyanın en büyük kütüphanelerinden biri olan ünlü kütüphanesine hayranlıkla bakabileceğiniz Barok Admont Manastırı’nın en eski manastırlarından biri olacak. Küçük sokaklarında yürüyebileceğiniz ve bu güzel mediaval köyünün atmosferinin tadını çıkarabileceğiniz, benzersiz bir Hallstatt maden köyü olan Avusturya’nın gizli incisine panoramik yolculuğa çıkacaksınız.

Son durak, Gunden – Traunsee Nehri’nin kıyısındaki küçük kasaba olacak. Gölün merkezinde yüzen görünen güzel Ort Kalesi’ni görme ve orijinal el sanatları ile birçok dükkandan hediyelik eşya satın alma fırsatına sahip olacaksınız.
Avusturya Alpleri’nde güzel bir günün ardından Viyana’daki otelinize dönmenin keyfini çıkarın.

Neler dahil?
  • Yol ücretleri, otopark ücretleri, özel sürücü / veya eğer seçenek seçiliyse rehber dahil tüm taşımacılık
  • Otelden alma ve bırakma
  • Özel tur
Hariç olanlar
  • Admont Manastırı’na giriş ücretleri – 10 € / kişi
  • Yiyecek ve içecekler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *