24/7 İletişim +905437872917

Helsinki’den: Yarım Gün Nuuksio Milli Parkı Turu

Finlandiya’nın en önemli doğal cazibe merkezlerinden biri olan Helsinki’den Nuuksio Milli Parkı’na yarım günlük rehberli gezinin tadını çıkarın. İngilizce konuşan rehberiniz eşliğinde güzel bir Fin manzarasını rehberli bir yürüyüşle deneyimleyin.

Helsinki’den: Yarım Gün Nuuksio Milli Parkı Turu

Öne çıkanlar
  • Unutulmaz Fin doğaları yaşayın
  • Haltia doğa merkezini ziyaret edin ve Finlandiya’nın doğasını sergilerini görüntüleyin
  • Profesyonel rehberli servisin tadını çıkarın
Tam açıklama
4.5 saatlik rehberli Nuuksio Milli Parkı gezisine katılın ve unutulmaz Fin doğasını ve huzurlu doğayı deneyimleyin. Milli park, onlarca nesli tükenmekte olan veya tehdit altındaki hayvanlara, bitkilere ve mantar türlerine ev sahipliği yapar.

Otobüsle bu tur Helsinki şehir merkezinde başlar ve biter. Nuuksio, Helsinki’ye 30 kilometre uzaklıktadır. Turda İngilizce konuşan bir rehbere sahip otobüsle Helsinki-Nuuksio-Helsinki, Milli Park ormanlarında rehberli bir yürüyüş ve bir süre serbest zaman bulunmaktadır. Haltia-Fin Doğa Merkezindeki restoranda öğle yemeğinin, atıştırmalıkların veya içeceklerin tadını çıkarma imkanı vardır (isteğe bağlı).

Haltia, Finlandiya’nın bütün doğasını tek bir çatı altında toplayan eşsiz bir doğa merkezidir. Haltia’nın sergileri, doğayı en muhteşem şekilde görmeniz için sizi bir ülke turuna çıkarıyor. Doğayı yakından, yakından ve kişisel olarak görme, duyma ve hissetme fırsatınız olacak. Ana sergi, Finlandiya takımadalarından Laponya’nın mağaralarına götürür ve Finlandiya’nın her mevsiminde güzel doğasının otantik bir deneyimini sunar. Serginin merkezinde Finlandiya’nın 39 milli parkı bulunuyor.

Neler dahil?
  • Tüm tur boyunca İngilizce konuşan profesyonel rehber
  • Ulaşım (Helsinki-Nuuksio-Helsinki)
Hariç olanlar
  • Yiyecek ve içecek

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *